привітання на весілля від дружби

На кожному застіллі піднімають тост за зустріч. Адже з деякими друзями, однокласниками, однокурсниками часто немає можливості зустрічатися, бо в кожного своя сімя, робота, інтереси.

Тост за зустріч

Сьогодні мій будинок сповнений гостей, які у той же час - мої самі найкращі товариші. Пропоную підняти цей келих вина за тих, хто своєю присутністю прикрасив моє життя.

***

Тости на зустрічі випускників

Як колись в далекому дитинстві, Знову ми зібралися разом.  Вип’ємо ж, за те, що ми зібрались І за те, що в нас є почуття, Наче роки нас і не ламали, Наче тільки почалось життя!

***

Зустріч випускників привітання тости

Дорогі друзі! Давайте піднімемо келихи за нашу сьогоднішню зустріч через стільки років, за наші студентські роки, за наші успіхи і досягнення. Я дуже радий бачити вас здоровими і веселими, повними планів і п'ю за наше покоління, за його щастя, надії та натхнення.

***

Тости на зустріч однокласників

Дорогі однокласники! Багато часу пройшло вже після закінчення школи, в кожного вже своє життя, друзі, інтереси, але як добре що ми сьогодні зібралися тут всі разом. Давайте згадаємо як добре і весело було колись нам разом і піднімемо келихи за нашу зустріч! Щастя та взаєморозуміння нам!

***

Тости за зустріч

Якщо я не помиляюся, на Кавказі є повір'я: час, який ти проводиш за столом з друзями, Господь не зараховує в твій вік. Тому пропоную тост за наші зустрічі, за всіх нас і за нашу молодість!

***

Вірш на зустріч випускників

Нас на віки школа поєднала, Юність в нас була на всіх одна. І любов, мов квіти, засівала В наші душі сонячна весна. Нас життя розкидало по світу, Мов насіння, та чіплялись ми На найменший ґрунт і теплим літом Проростали власними дітьми. Вже й на світ з’явилися онуки, (Боже мій, як швидко плине час), Та чим далі день стає розлуки Все частіше згадую наш клас, Вчителів, що відійшли у вічність, Хто із нас пішов за ними вслід… Пам’яті горять невтішно свічі, Наших душ розтоплюючи лід. Ми змінились, трохи споважніли, Не стрічки у косах—сивина. Тільки очі геть не постаріли, Тільки в душах світиться весна. Тож вам літ, здоров’я і любові Я бажаю, щоб іще не раз Ми зібрались в рідній наший школі Пригадати зоряний наш час.