8 березня коханим

Для чоловіків 8 березня є приводом показати свої коханим, любим жінкам свої почуття, захоплення, обдарувати увагою, надати допомогу, перейнявши певну частину обов'язків по господарству. А жінки в цей святковий день з неймовірною радістю і задоволенням приймають цю увагу, вони в повній мірі насолоджуються цим прекрасним весняним днем. І дуже важливо для всіх чоловіків підібрати привітання з 8 березня для коханих дівчат, жінок, дружин, які можна як і ніжно прошепотіти на вушко, так і написати у вітальній листівці.

Привітання з 8 березня для коханої

На весняне жіноче свято Признаюся тобі в любові. Про це сказали слів багато, Та сенс не тільки в цьому слові. Ці найщиріші почуття Прийми, кохана, як дарунок. А ще – мій палкий поцілунок Тож ось я твій – на все життя!

***

Привітання з 8 березня коханій дівчині

Тобі мій вірш, Моє привітне слово, Не тільки в березні, А кожен день і час, Зустрілись ми в житті Невипадкового І сам Господь Благословляє нас.

***

Привітання з 8 березня коханій дружині

Моя дружино, рідна і кохана, Вітаю тебе із святом весняним, Я зірочку з небес тобі дістану Й зігрію теплим подихом своїм.

***

Привітання дружині з 8 березня

Люблю тебе І в лютому, і в вересні, Люблю тебе веселу і сумну, А щоб потішити, То на початку березня Несу прекрасну Квітку весняну.

***

Вітання на 8 березня коханій

В цей святковий день весняний, Тобі найкращій, незрівнянній, Шлю сонячні вітання І найкращі побажання. Хай всміхаються троянди, Хай тюльпани шлють уклін, Хай освячує кохання Птахів щебіт передзвін

***

Поздоровлення на 8 березня коханій

Я тобі принесу - принесу Сонце, море, траву і росу, Я тебе пронесу - пронесу Через дні і віки, мов зорю, Я в тобі пробуджу - пробуджу Ще не знану дівочу красу, І тобі лиш одній покажу Я весну в яблуневім цвіту.

***

Поздоровлення на 8 березня для коханої

Земля зітхає ледве чутно І прокидається від сну... І березень дарує чудо, Розпочинаючи весну. Це чудо – в усмішках чарівних, У морі квітів навкруги. Ми Вас вітаємо царівни, Найкращі, милі, дорогі.

***

Привітання з 8 березня для коханої жінки

Ти ніжно спиш, закутавшись у ковдру, надворі сніг, метелиця гуде. Я пошепки скажу на вушко гордо, Що я кохаю і люблю тебе. Ти зашарієшся, а я присяду скраю, Обнімеш ніжно-ніжно, як колись, два наших серця у одне злились. Ти чуєш, люба, Я ТЕБЕ КОХАЮ!!!

***

Привітання з 8 березня для коханої в прозі

Моя кохана! Вітаю тебе зі святом весни - 8 Березня! Моє життя поряд з тобою перетворилося у квітучу весну. Ти моє рідне сонечко!Будь завжди такою чарівною і життєрадісною! Я тебе кохаю!!!

***

Смс привітання з 8 березня для коханої дівчини

Привіт! Я смс, якому доручено привітати тебе з 8 березня і передати необмежену кількість найніжніших поцілунків!

***

Вітання з 8 березня для коханої дружини

Дорога, кохана моя дружина, дозволь привітати тебе з 8 березня, нехай не віршами, а в прозі! Ти знаєш, я не поет, і слова даються мені насилу, але ти найкраща жінка на світі, ніжна пристрасна коханка, турботлива мама! Краса твоя зводить мене з розуму! І я готовий повторювати це всім, готовий кричати на весь світ, що кохаю тебе! Зі святом!

***

Привітання з 8 березня для коханим

Кохання моє, мій ніжний ангел! Вітаю тебе з жіночим днем! У цей день сонечко з'явилося, щоб привітати тебе з весняним теплом, але ось яка справа ... я не бачу його! Тому що ти, мій світ, затьмарила його своїм сяйвом, грайливим блиском очей! І всі навіть найпрекрасніші квіти навколо здаються нудними і бляклими в порівнянні з тобою! Твій голос для мене солодший, ніж пісня солов'я, ти чарівна! Ти мій ідеал! З 8 березня!

***

Кохана, хоч це свято - день всіх жінок, але ти знаєш, що для мене ти єдина! Ти тільки моя, мій ангел, моя найпрекрасніша квітка! Тому в день 8 березня, тільки тобі присвячую всі свої слова, поцілунки, пісні та посмішки! Ти одна гідна кохання і букетів квітів! Люблю тебе!