день народження 10 років

10 років - перша кругла дата у житті молодої людини. В такий день отримуєш подарунки та вітання від батьків, родини та друзів. Надаємо на Ваш вибір підбірку привітань до дня народження.

***

Неповторне перше свято Десять років – ювілей, В торті свічечок багато, Бантів, вогників, лілей. Хай зорить воно промінням Щастя, мудрості, краси, У навчанні і у вмінні Разом з успіхом іди !

***

Поздоровлення на 10 років дитині

Свято велике прикрасило дім. Тобі – десять років, радісно всім. Дарунки навколо, ласощі, квіти, Тож і ми прийшли Тобою радіти. Зіроньки щастя тобі побажати, Учнем найкращим у класі стати, Завжди усмішкою сонця зоріти І добротою своєю всіх гріти.

***

У цей день народилося дівчатко, Наче сонце, ангелятко, Хай радіє вся земля – У світі кращої нема. Хай усмішкою втішає І щасливою зростає, У любові і красі, І в достатку і в добрі. Подарунків їй від долі І в житті всього доволі, Щоб пишались нею всі І в родині і в сім’ї.

***

День народження 10 років

У кожного є це свято, Приходить лиш раз у рік. В цей день вітань багато, В цей день життєвий лік. День народження у тебе, Не сумуй а веселись, День народження у тебе, Та гостям всім усміхнись. День народження у тебе, Друзі рідні знов зійшлись, День народження у тебе, Твої мрії щоб збулись! Чи сонечко, чи негода, Цей день завжди святий. Все більш помітна врода, І погляд твій ясний.

І ти в цей день душевний В славу Божу помолись, Щоб твій Ангел вірний, ревний, Сам без тебе не лишивсь.

***

Просимо Вас також залишити власні вірші та привітання для інших користувачів. Дякуємо!