бабусі на день народження

Привітання з днем ​​народження для бабусі у прозі

Дорога наша бабусю, від імені всіх нас - твоїх дітей і онуків вітаємо тебе з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Спасибі тобі за життя, яке ти нам дала, за твою турботу і любов. За наше щасливе дитинство, за нашу юність і зрілість.

За те, що завжди залишаєшся поруч, за те, що переживаєш все разом з нами. За твою життєву силу, за внутрішню красу, за добре серце і прекрасну душу, спасибі тобі за все це!

Будь щаслива і кохана, будь також красива і життєлюбна, радісна і весела! Довгих років життя тобі! Ми тебе любимо! З днем ​​народження, бабусю!

***

Поздоровлення бабусі на день народження у прозі

Дорога наша бабусю!

Бажаємо мудрості, доброти, щедрості. Щоб здоров'я не давало збоїв. Щоб настрій завжди було на висоті. У сім'ї нехай будуть тепло і затишок. Успіхів, удачі, везіння.

***

Привітання з днем ​​народження бабусі прикольні

У день народження хочеться побажати вам, перш за все, щоб в житті було все добре, щоб хмари негараздів не перекривали теплі промені сонця Вашого життя, щоб удача не покинула, а навпаки - приклеїлася якомога міцніше

***

Вітання бабусі до дня народження в прозі

Від усієї душі бажаємо вам бабусю міцного здоров'я на багато років життя, успіхів, родинного щастя й добробуту, прихильності фортуни та здійснення всіх ваших задумів. Тож нехай кожний ваш день наповнюється найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло. З днем народження бабусю!

***

Привітання на день народження для бабусі в прозі

Бабусю, щиро вітаю вас з Днем народження! Бажаю вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, в усіх планах та сподіваннях. Хай вас підтримують та надихають, розуміють та допомагають рідні люди, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.