привітання 5 років дитині

Настає перший ювілей у хлопчиків та дівчаток - виповнюється 5-ий день народження. У цей день збираються привітати дитину зі святом батьки, рідні та перші друзі. Надаємо Вам збірку привітань на 5 років дитині.

***

Як п’ять виповнюється рівно, Вже видно вдачу безсумнівно. У ній є сила, що від тата, А ласку мама вміла дати. Нехай Твоє дитяче серденько вбирає Тепло родинне аж до краю. Хай до людей своє тепло воно скерує, А доля Тебе щедро обдарує !

***

Хай веселочка барвиста І зірочка промениста В п’ятиріччя, в таке свято Несуть щастячка багато. Казкових пташок, звірят Й цілий мармеладний сад, Сміху, радості, усмішок, Цікавинок і потішок !

***

Вітання на 5 рік народження дитині

Дарунки, ласощі і справжній банкет Доленька дарує п’яти рочків букет. Сонечко ясніше і тепліше сяє, З п’ятим  Днем народження, серденько, вітаємо. Міцного здоров’ячка, руханок веселих, Нехай подарує щастячко метелик, Вродою-красою квітки зачарують Мамині казки мудрість подарують !

***

Тортики, цукерки, бантиків вогні, Дарунків багато, гостей і рідні. До тебе п’ять рочків в гості завітали, Оченята Твої радісними стали, Бігаєш навколо, звеселяєш всіх, Всі щасливі чути Твій веселий сміх. То ж на радість і втіху, сонечко, рости, Мудрості Тобі, розуму й краси !

***

Неповторних п’ять років, Виповнилось Тобі, Як великих п’ять кроків У прекрасному житті. Щастя, радість хай дарує Сонечко із неба, Перший успіх хай крокує Поряд біля Тебе!

***

Поздоровлення з днем народження 5 років

У цей день народилося дівчатко, Наче сонце, ангелятко, Хай радіє вся земля – У світі кращої нема. Хай усмішкою втішає І щасливою зростає, У любові і красі, І в достатку і в добрі. Подарунків їй від долі І в житті всього доволі, Щоб пишались нею всі І в родині і в сім’ї.

***

Просимо зайченя пухнасте На вушко щось Тобі сказати: Рости, маля, веселее і здорове, Літай у снах на кульках кольорових, Гарно учись, щоб більше знати – Цікавого ж на світі так багато ! Сонечка, веселку, дощику рясного І з казки феї, й котика м’якого, Радісних усмішок, квіточок гарненьких, Вогника і зіроньки у очах ясненьких. Метеликів у полі, яблучок в садочку, Щастячка великого в кожному куточку. Тортиків, тістечок й ласощів багато, У Пять років, в неповторне свято!

***

Просимо Вас також залишити власні вірші та привітання для інших користувачів. Дякуємо!