привітання бабусі на 8 березня

Бабуся як і мама дуже близька, рідна для нас людина, адже, зазвичай, вона приймає активну участь у вихованні та житті дітей, в  усіх сімейних питаннях. І бабуся на жіноче свято чекає з нетерпінням привітань, листівок, подарунків на свою адресу. І їй буде надзвичайно приємно якщо ви зробите листівку власними руками або хоча б заповните її віршом-привітанням на 8 березня.

Привітання з 8 березня для бабусі

Вас щиро вітає вся наша родина, Бабусю рідненька, бабусю єдина, Усі ми вас любим і всі поважаєм, Усі ми вам щастя, здоров’я бажаєм.

*** Привітання з святом весни 8 березня

Спасибі бабусю, За щирість сердечну й турботу про нас, За руки твої, що не знають спочинку, Готові на поміч прийти повсякчас. Дай Боже вам жити і горя не знати, Щоб соту весну із нами стрічати. Ми дякуєм Богу, що ви у нас є, Хай силу й здоров’я Господь вам дає.

***

Привітання бабусі на 8 березня

Бабусю рідненька бажаю тобі Щоб ти не хилилась в журбі. І в осінь, і взимку, весною і влітку, Щоб щастя й здоров’я було. Уклін тобі, мила бабусю, лебідко, За щирість, за ніжність, За ласку й тепло.

***

Вітання на 8 березня бабусі

Хай дороги стеляться крилато, Будуть чисті, рівні, як струна, А добро не оминає хату, Як не обминає цвіт весна Хай здоров’я, радість і достаток Стеляться на вас, як вишні цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І Господь дарує Вам багато літ.

***

Привітання бабусі з жіночим святом 8 березня

Наша мила і люба, найкраща у світі, Бажаємо щастя, даруємо квіти. Щоб сонце і зорі плекали тепло І щоб завжди здоров’я у тебе було. Щоб смутку не знала, ми просимо долі, Добра тобі й радості, рідна, доволі. Бо людям для щастя багато не треба – Сімейного затишку й мирного неба.

***

Привітання з жіночим днем для бабусі

Люба бабусю, Велике спасибі, що Ви нас зростили. Ми просимо з глибин сердець, Щоб добрий Бог, щоб Бог-Отець Вам щирого здоров’я дав І щоб 100 літ він Вас оберігав! Спасибі вам за руки робочі, За довгі, нелегкі й недоспані ночі, То ж зичимо Вам ще чимало прожити, Щоб всіх на сторіччя змогли запросити!

***

Вірші до 8 березня для бабусі

З ранку і до ночі Трудиться бабуся, В неї я охоче Працювати вчуся. Годі їй, старенькій, Мити, підмітати, — Я сама скоренько Приберу в кімнаті.

***

Вітання з 8 березня для бабусі

Хай пролісок перший дарує вам ніжність, А сонце весняне дарує тепло У березні вітер несе хай надію І щастя, і радість, і тільки добро!

***

Поздоровлення на 8 березня бабусі

Вам - прекрасній, незрівнянній, Наче сонечко весняне, Цей букет вітань, Що підібраний з любов'ю. Щастя! Радості! Здоров'я! Здійснення бажань! Хай не тільки в день жіночий, Наче зорі, сяють очі, Усмішка цвіте, Бо у Вас душа прекрасна, Серце Золоте!

***

Привітання з 8 березня для бабусі у прозі

Люба бабусю!

Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята - 8 Березня! Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського. Бажаю Вам міцного здоров'я, щастя, добра, любові. Нехай у Вашому домі будуть спокій та добробут, а Ваші серця будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких. Зі святом Весни, Вас!