день святого валентина14 лютого майже у всіх країнах світу закохані святкують день Святого Валентина, на згадку про священика, який одружувава всіх закоханих, незважаючи на перепони та заборону збоку рідних та суспільства. Далі надана підбірка кращих привітань до дня Святого Валентина.

 Привітання на день Святого Валентина

Я стану солодкою мармолядою, щоб ти мене скуштував; Я стану найбільшою в світі принадою, щоб ти мене всюди шукав; Я стану ласкавим травневим сонечком, щоб ти мене завжди чекав; Я стану пухнастим сіреньким котиком, щоб ти мене завжди кохав!!!

***

Мені казати ніяково нині, Холоне кров від відчуття розлук, Та я тримаю серце наче в скрині, Від дотику твоїх жаданих рук.

***

Із чудовим днем любові Щирі сердечні вітання, Хай буде у житті доволі І ласки й ніжності й кохання!

***

Привітання дівчині на день Святого Валентина

Ти найкраща в світі, Найдорожча у житті, Дівчина, яку чекав весь час Ніхто і ніщо не роз'єднає нас.

***

Мила ти моя, єдина! В День святого Валентина Хочу я тобі сказати Те, що важко приховати. Те, що видно іздаля, Що тебе кохаю я. Будь же ти навік зі мною, Я пишатимусь тобою. А ти щиро посміхайся І ніколи не міняйся.

***

Скільки зірочок на небі Скільки камінчиків на дні Стільки солодких поцілунків Посилаю я тобі!

***

Привітання з святом усіх закоханих

В День святого Валентина Хай не виє хуртовина, Бо любов моя гаряча, Ясне сонечко неначе, Залюбки розтопить сніг. Ти найкраща (найкращий) за усіх!

***

«Валентинку» я пишу Й твого серденька прошу, Бо давно уже моє Мені дихать не дає. Тільки-но тебе побачу, Задихаюся неначе. Подаруй мені любов – Серце битиметься знов.

***

Привітання коханій дівчині на день Святого Валентина

Дощ чи сніг – то  все одно, Не дивлюся я в вікно, А дивлюсь лиш в твої очі, Такі лагідні, дівочі. Ти у мене, як картина, І я вдячний Валентину, Що він виконав бажання – Подарував мені кохання.

***

Привітання коханому на день Святого Валентина

Засипає сніг усі дороги, Та вірю в те, що ти прийдеш! Нехай триває щастя довго, А все погане відійде! Бажаю щастя... І натхнення Поцілувати сто разів! Бажаю радощів щоденно, Лише приємних, добрих днів!

***

Бажаю радощів, натхнення, Кохання щирого повік І поцілунків, мов варення, Та більше друзів кожен рік!

***

Привітання до дня всіх закоханих

Як мене ти пригортаєш Серце завмирає, Я кохаю лиш тебе, Це ти добре знаєш. Лиш для тебе бережу Всі свої бажання, Лиш до тебе прагну я Звечора і зрання.

***

Я тебе цілую в щічки, Що червоні, як порічки, Хай в очах, які як нічка, Сяє щастя, ніби свічка.

***

СМС привітання до дня Святого Валентина

Вітаю з Днем святого Валентина! Бажаючи здоров'я та тепла, Дарую серце з радістю людині, Якій взаємно хочу я добра!

***

Бажаю вірних друзів справедливих, Які завжди підтримають в біді, Стосунків у коханні тих щасливих, Які відкриють зміст новий в житті!

***

Привітання з днем Святого Валентина

В цей чудовий день Нехай Валентин як в добрій казці Подарує тобі щастя, А Амурчик у намисті Принесе кохання чисте, А від мене подарунок - Дружній поцілунок.