подрузі на день народження

Привітання з Днем Народження Подрузі у віршах лунають від друга чи подруги, вони щирі, оригінальні, найкращі, і їх буде приємно почути будь-якій дівчині. Звісно поздоровлення на день народження прозою теж можна вибрати в якості привітання, адже часто вітання своїми словами набагато милозвучніші.

Привітання на день народження подрузі

Наша мила і люба, найкраща у світі, Бажаємо щастя, даруємо квіти. Щоб сонце і зорі плекали тепло, І щоб завжди здоров’я у тебе було. Щоб смутку не знала, ми просимо долі, Добра тобі й радості, рідна, доволі. Бо людям для щастя багато не треба – Сімейного затишку й мирного неба.

***

Привітання з Днем Народження Подрузі прикольні

Тортів, яблучок, суничок, Солоденько життя, Щоб завжди на твоєму личку, Цвітла радість і краса!

***
Вітання подрузі з днем народження
З Днем Народження, подруго! Від душі тобі бажаю, Щоб життя було неначе в раю. Бажаю курортів, шикарних готелів Кафе, ресторанів і смачних коктейлів Суконь крутих за ціною і фасоном Бажаю приміряти «Міс світу» корону!
***

Привітання з Днем Народження Подрузі

З Днем народження Тебе ми вітаєм, І бажаєм на всі літа: Будь такою, як ми Тебе знаєм, Проста, ніжна і всім дорога. Хай і щастя, і сонця вітрила, Мчать Твій човен до тої землі, Де панує лиш радості сила, Де збуваються мрії усі.

***

Вітання з днем народження для подруги

Якби змогла я зняти з неба дві зорі, Чи радугу скрутити в перевесло, Тоді б напевно дари ці Я в подарунок би принесла. Але по немочі людській Я не здійсню цього бажання, Тому бажаю від душі Здоров'я, щастя і кохання!

***

Вітання подрузі з днем народження

Тебе з Днем народження щиро вітаємо, Щасливої долі й здоров'я бажаємо, Кар'єрного росту і процвітання І щоб збувались усі побажання!

***

Привітання на день народження подрузі українською

Тож хай в буденному житті У тебе завжди буде свято, У гості хай ідуть лиш ті, Кого стрічаєш ти завзято.

Хай друзів вірнеє плече Підтримує в скрутну хвилину, Ріка удачі хай тече В твою життєвую долину.

Хай родить успіх в ній щодня, Хай здійснюються творчі плани І хай підтримує рідня, І будь завжди кохана.

***

Привітання з Днем Народження Подрузі від друга

Вітаємо подругу щиро! Бажаємо добра і миру! Світанків сонячних, привітних, А днів прекрасних, теплих, світлих.

Ночей спокійних, не тривожних, А щастя стільки, скільки хочеш! Здоров'я вдосталь і без ліку, Кохання щирого довіку!

***

Привітання з Днем Народження Подрузі від друзів

З днем народження вітаємо щиро нині, Здоров’я, радості бажаємо сповна. Нехай любов Тобі дарують, як богині, А чаша щастя хай не має дна. Будь завжди весела, привітна і щира, Будь трішечки горда й весняно красива. Візьми собі в подруги чесність і ніжність, Чекай в нагороду одержати вірність. Окрасою серця хай буде кохання І сповняться всі Твої мрії й бажання!