привітання на 8 березня вчителям

Роль вчителя в житті кожної людини, мабуть, є неоціненна. Навчати, давати поради, спрямувати, бути прикладом для наслідування - все це та багато іншого повинен вміти справжній хороший педагог. А для цього душа його має бути щирою та відкритою, серце - великим і люблячим, розум - ясним та безмежним. Тому вчителі, як ніхто інший, заслуговують одними з перших отримати привітання на 8 березня від своїх учнів, їх батьків, а також від колег.

Привітання на 8 березня вірші

Хай пролісок перший дарує вам ніжність, А сонце весняне дарує тепло У березні вітер несе хай надію І щастя, і радість, і тільки добро!

***

Поздоровлення з 8 березня у віршах

Учителю! Вклоняємось доземно Пред великим іменем твоїм. Вже проростають ті маленькі зерна Під поглядом, як серце, золотим. Учителю! Ти - наче нездоланність, Крізь все просієш іскру доброти, Щоб засвітить у серденьку дитячім Вогонь священний розуму й краси.

***

Привітання з 8 березня вчителям у віршах Прийміть від нас привітання - найпалкіші, А з ними побажання - найщиріші - Добра, поваги, злагоди, любові, Багатої на щастя долі!

*** Привітання першій вчительці на 8 березня

Дай Вам, Боже, днів щасливих, Дай добра, здоров'я, сили. Дай любові, згоди, втіхи Змоги дай - життю радіти І ділитись словом щирим, Теплим, радісним, правдивим. А сьогодні на це свято Щастя зичим Вам багато. Хай Вас Бог благословляє Многих літ Вам побажає.

*** Привітання директору і заучу на 8 березня

Завуч і директор, Як тато і мама, В школі коханій моїй. Знаємо всі ми Важко вам нести Влади тягар на собі. Вам співчуваєм, Щастя бажаєм На довгі-предовгі роки; Сили, наснаги, здоров'я й відваги Зичимо ВАМ залюбки.

*** Привітання вчителям на 8 березня від учнів

Шановні наші вчителі! Щиро вітаємо вас із святом Весни - 8 Березня! Хочемо побажати вам творчої наснаги, успіхів у роботі, веселих усмішок та старанних учнів!

*** Привітання жіночому колективу школи з 8 березня

Шановні жінки! Щиро вітаємо Вас з чудовим весняним святом 8-го Березня!!! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добра й достатку, творчих звершень та благополуччя! Нехай у Вашому домі та колективі завжди панує взаєморозуміння та злагода. Нехай завжди Вас супроводжує успіх та хороший настрій! Бажаємо Вам сімейного достатку і щоб Ваше серце зігріла любов рідних і повага оточуючих.

*** Привітання з жіночим днем вчителю

Шановна вчителько __________! Щиро вітаємо Вас із святом 8 березня! Бажаємо Вам весняного яскравого настрою, джерельно-ніжних почуттів,квітучої краси та душевної гармонії!  Нехай любов, розуміння та щастя стануть Вашими вірними супутниками, а в оселях завжди пануватиме злагода й добробут!

*** Вітання на 8 березня вчительці

Вельмишановна вчителько! Сердечно вітаю Вас зі світлим святом краси та любові – Жіночим Днем 8-Березня! Бажаю здоров’я міцного, радості, багато щасливих весен та уваги рідних і близьких! Хай посмішка пробудженої природи і тепло додадуть Вам сил, впевненості у собі. Хай будуть святковими Ваші будні і завжди квітне сад у душі.

*** Привінання на 8 березня вчителям школи

Шановні жінки! Прийміть найщиріші вітання в день першого весняного свята 8 Березня – свята краси, гармонії і любові. Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, поваги та злагоди в сім’ях. Веселого Вам настрою, милосердної долі, невичерпного достатку, добра та благополуччя.

*** Привінання на 8 березня вчителям в прозі

Вітаємо Вас зі святом Весни! Щиро бажаємо весняної повені щастя, натхнення, любові, оновлення, процвітання, віри… Віри в краще майбутнє – воно неодмінно настане. Віри в людей – вони переважно є добрими. Віри в себе – це є запорука успіху.

*** Привітання з 8 березня вчителям від чоловічого колективу школи

Прийміть щирі вітання з прекрасним жіночім святом Весни! Нехай лагідна посмішка весняного сонця дарує Вам міцного здоров’я,красу та чарівність, родинне тепло та затишок. Нехай Ваша доброта, ніжність, жіночність завжди сповнюють серця радістю і любов’ю, будуть запорукою миру та злагоди, здійснення кращих мрій і сподівань, а Ваша праця йде на користь справі, дає наснагу, для здійснення всіх Ваших задумів. Щасливої Вам жіночої долі, надійного чоловічого крила, квітів – ніжних і духмяних.