прикольні привітання 23 лютого

Прикольне привітання з Днем Захисника Вітчизни

Зимовим вечором одна, Сиджу й чекаю у вікна, Коли коханий мій вернеться? І серце трепетно заб'ється. Накритий стіл, я без білизни, Із Днем тебе - Захисника Вітчизни!

***

Прикольні привітання з 23 лютого у віршах

Хоч не був ти ще солдатом, Й не кричали тобі матом, Ще не били кулаком, Й не давали чобітком, Все одно тебе вітаю Буту мужнім я бажаю, Щоб побив ти ворогів Захистить ти нас зумів. Бо настане в нас війна, Ти отримаєш сповна - Будеш нас всіх захищати Неньку рідну виручати!

***

Прикольні привітання на 23 лютого у віршах

Кого з усіх чоловіків Вітати з Днем захисників Найперше – тих, хто відслужив, Хто хоч би раз з кумою жив, Хто пив горілку, пив вино, На фільми жахів був в кіно, Хто чи мисливець, чи рибак, Хто любить секс, те не маніяк, Хто має гроші і авто, Хто може жити років сто, Хто на плацу кричить УРА! В кого пузо випира, Хто гроші сіє, як зерно, І тих, хто щедрий на добро

***

Вітання на 23 лютого прикольні

Зранку в роті пахне кака, За вікном холодна мряка. Поруч жінка без білизни, З Днем Захисника Вітчизни!

***

Привітання з 23 лютого жартівливе

Поки у нашого солдата Горілка є і "Біломор", Хай смокчуть хрін солдати НАТО І раком постане Пентагон. З Днем захисника Вітчизни!

***

Прикольні привітання з 23 лютого

За те, щоб Вам завжди давали Нагороди, премії, медалі! Щоб у Вас завжди стояв Вином наповнений бокал!

Щоб ніколи не опускався І в потрібну час завжди піднявся Ваш бадьорий і здоровий дух! За Вас, Чоловіки, вип'ємо - УХ!

***

Прикольні привітання з днем 23 лютого

За всіх чоловіків, За кожного солдата Я підніму свій келих: За батька, за брата. Ніколи хай бої не починають, І хоч чоловіки нас захищають, Та ви потрібні неушкоджені, живі. За вас я п’ю, чоловіки мої!

***

Прикольні привітання з 23 лютого у прозі

Ти самий мужній, найсильніший, відважний і хоробрий чоловік у світі! Мабуть тому й існує це свято, щоб усі могли рівнятися на тебе!

***

Вітаю з 23 лютого! Бажаю тобі матроської шустрості, мічманської господарності, лейтенантської кмітливості, капітанського мужності і адміральського гідності.