другу в прозі на день народження

Привітання з Днем Народжекння другу в прозі - прості та щирі поздоровлення своїми словами. Таке вітання другу буде приємно отримати від справжніх вірних друзів. Звісно привітання другу до дня народження у віршах теж хороший вибір, але прозовані привітання прості та щирі, їх легко запамятати, і навіть, якщо забудеться якийсь рядок, його з легкістю можна замінити своїми словами.

Привітання з Днем Народження другу в прозі

Дорогий друже, вітаю тебе з днем народження!

Бажаю тобі перш за все здоров'я міцного - бо це головне. А на додачу нев'янучого оптимізму, удачі, здійснення усіх мрій, достатку, злагоди в родині, затишку, тепла, любові й підтримки близьких і рідних - за будь-яких обставин, і всього-всього, чого ти сам собі побажаєш)))

Хай неприємності й негаразди обходять тебе стороною і не лишають у серці сліду, а удача хай завжди тобі посміхається.

***

Привітання з Днем Народження другу проза

Бажаю побільше радості від життя, любові від сім’ї, хай дітки тішать своїми успіхами, а мрії (бодай частково) збуваються.

***

Привітання з Днем Народження другу українською

Нехай на всіх життєвих дорогах тебе супроводжують заслужені успіхи, незрадлива фортуна, стійкий добробут, незгасна енергія, аби у твоєму житті було багато світла, тепла, радості! Міцного тобі здоров'я, здійснення задумів і сподівань!

***

Поздоровлення на день народження в прозі

Бажаємо й надалі залишатися таким енергійним і невтомним, завзятим і неспокійним душею, щирим і турботливим, щедрим на добро. Нехай Господь Бог щедро дарує тобі щастя, здоров’я, світлу радість та родинні гаразди.

***

Вітання другу до дня народження в прозі

Бажаємо тобі, наш дорогенький, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, молодих сміливих планах та сподіваннях. Хай тебе підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають друзі, а негаразди та непорозуміння швиденько минають. Удачі тобі!