5 років хлопчику привітання

Вітаємо Вас з днем народження хлопчика, йому вже виповнюється 5 років. Якщо Вам потрібно підібрати гарні побажання та привітання для дитини у це свято, пропонуємо нашу підбірку віршів:

***

Любе хлоп’ятко, мамина втіхо ! Іскрися здоров’ям, дзвіночками сміху – Щоб радість і щастя тебе обняли, Щоб ангели Божі тебе берегли !

***

Тортики, цукерки, бантиків вогні, Дарунків багато, гостей і рідні. До тебе п’ять рочків в гості завітали, Оченята Твої радісними стали, Бігаєш навколо, звеселяєш всіх, Всі щасливі чути Твій веселий сміх. То ж на радість і втіху, сонечко, рости, Мудрості Тобі, розуму й краси !

***

Як п’ять виповнюється рівно, Вже видно вдачу безсумнівно. У ній є сила, що від тата, А ласку мама вміла дати. Нехай Твоє дитяче серденько вбирає Тепло родинне аж до краю. Хай до людей своє тепло воно скерує, А доля Тебе щедро обдарує !

***

Поздоровлення з днем народження 5 років хлопчику

Дарунки, ласощі і справжній банкет Доленька дарує п’яти рочків букет. Сонечко ясніше і тепліше сяє, З п’ятим  Днем народження, серденько, вітаємо. Міцного здоров’ячка, руханок веселих, Нехай подарує щастячко метелик, Вродою-красою квітки зачарують Мамині казки мудрість подарують !

***

Хай веселочка барвиста І зірочка промениста В п’ятиріччя, в таке свято Несуть щастячка багато. Казкових пташок, звірят Й цілий мармеладний сад, Сміху, радості, усмішок, Цікавинок і потішок !

***

Просимо зайченя пухнасте На вушко щось Тобі сказати: Рости, маля, веселее і здорове, Літай у снах на кульках кольорових, Гарно учись, щоб більше знати – Цікавого ж на світі так багато ! Сонечка, веселку, дощику рясного І з казки феї, й котика м’якого, Радісних усмішок, квіточок гарненьких, Вогника і зіроньки у очах ясненьких. Метеликів у полі, яблучок в садочку, Щастячка великого в кожному куточку. Тортиків, тістечок й ласощів багато, У Пять років, в неповторне свято!

***

Просимо Вас також залишити власні вірші та привітання для інших користувачів. Дякуємо!