другу на день народження

Привітання з Днем Народження другу потрібно кожному дуже часто, оскільки в кожного є багато друзів - однокласників, однокурсників, співробітників чи просто гарних і вірних товаришів. Поздоровлення другу на день народження можуть бути як у віршах, так і в прозі.

Привітання з Днем Народження Другу прикольні

З Днем народження вітаю, Щастя й радості бажаю! Щоб бабло в руки летіло, Щоб під боком було пиво. У житті усе гаразд, Бо спливає уже час.

***

Смс привітання з Днем Народження другу

Я друга з Днем народження вітаю, Щасливої долі й здоров'я бажаю, Кар'єрного росту і процвітання І щоб збувались усі побажання!

***

Привітання з Днем Народження Друга українською

В цей дорогий для серця день, Бажаєм квітів і пісень! Від друзів щирих привітань, Від зірок здійснення бажань! Від сонця, світла і тепла, Щоб доля щедрою була! І не спинити часу лік, Нехай щастить весь довгий вік!

***

Привітання з Днем Народження Другу

З днем народження щиро вітаю, Щастя і здоров'я я Тобі бажаю, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі. Нехай Тебе щастя, як дощ обливає, Нехай Тебе радість завжди зустрічає, Нехай Тебе любить хто милий душі, Цього я бажаю Тобі від душі.

***

Привітання з Днем Народження Друга

Бажаю кохання, щасливих ночей, Блакитних чи карих, чи чорних очей. Щастя великого, щастя земного, бажаю любити когось, лиш одного. Бажаю зустріти людину таку, Щоб радість і смуток ділила твою.

***

Смішні привітання з Днем Народження Другу

Я без сумніву сьогодні, Побажати тобі хочу: Щастя, радості, удачі. Щоб зимові бурі Та гаряча літня спека Не зламали твої плани! Друже мій. Вітаю з днюхою!

***

Поздоровлення з днем народження другу

Бажаю радісних світанків! Щасливих і веселих днів! Бажаю квітів, поцілунків! І теплих гарних вечорів!

***

Привітання другу на день народження

Хай ладиться скрізь: на роботі, в родині, Щоб радісний настрій у серці не згас, Все світле, гарне, що треба людині, Нехай неодмінно приходить до Вас! Хай щастя приходить і ллється рікою, Хай горе обходить завжди стороною, Хай доля дарує Вам довгі літа, А в серці завжди хай живе доброта!