1 рік привітання Ось і наступає той день, коли дитині виповнюється 1 рік, перше святкуання власного дня народження в житті! Можливо зараз дитина і не усвідомить це свято, але пройдуть роки і наскільки цікаво буде переглядати святкове відео свією родиною. Тому батькам та іншим близким людям охоче підібрати найкращі поздоровлення у цей день. Пропонуємо Вам найкращу підбірку святкових привітань на перший день народження дитини.

Ніжне, миле й дороге Сонечко-малятко, З першим рочком Тебе, Наше янголятко.

***

1 рік дитині привітання

Виповнився рік дитині Радість всій нашій родині З цим прийшли ми привітати Й (ім'я дитини) побажати: Здоров’ячка міцненького, Сонечка ясненького! Хай росте всім нам на втіху, В домі буде море сміху! Щоб зубки скоро вилізали, Рідним спати не мішали Щоб Ангелики кружляли Від всіх бід охороняли! Мама, ти купи копілку На фінансову підтримку Баба, дідо щось положе, Ну і Хресна допоможе За (ім'я дитини) всім нам гоже Тепер випити, Дай Боже!

***

В цей день ясніше засвітило сонечко, Бо народилася у Вас маленька донечка. Зичимо їй від всієї душі Доброї долі і щастя в житті, Нехай з її веселим сміхом У дім приходить радість і втіха !

***

Привітання з днем народження дитини

Привітання мамі й татку Із народженням хлоп’ятка ! Красенем хай він зростає І здоров’я, й мудрість має ! Хай найкращим буде сином І продовжить рід родини, Радістю всіх звеселяє, Щастя хай його чекає.

***

Однорічне дитятко, цікаве й веселе, Твій щебіт наповнює щастям оселю. Зростай, маля, здорове і завзяте Від долі діставай скарбів багато !

***

Тортики, цукерки, бантиків вогні, Дарунків багато, гостей і рідні. До тебе друзі в гості завітали, Оченята Твої радісними стали, Бігаєш навколо, звеселяєш всіх, Всі щасливі чути Твій веселий сміх. То ж на радість і втіху, сонечко, рости, Мудрості Тобі, розуму й краси !

***

Просимо Вас також залишити власні вірші та привітання для інших користувачів. Дякуємо!