тату день народження

Привітання на день народження для тата

Бажаєм здоров’я багато-багато, Хай щастя і мир залишаються в хаті, Хай горе обходить завжди стороною, А радість приходить і ллється рікою. Хай довго всміхається сонце і небо, Хай бог береже тебе, тату, весь час, Та іншого щастя нам більше не треба, Живи тільки, рідний, із нами й для нас.

***

Привітання з днем народження батьку

Спасибі Вам тато, за щедре тепло, За людяність Вашу, безмежне добро, За руки робочі, безсонні ті ночі За те що зростили, за хліб на столі Хай Бог Вам здоров’я та силу дає, Зозуля сто літ Вам в гаю накує.

***

З днем народження вітання для тата

День народження у татка- Це завжди для мене свято, Стіл укрила скатертина, Позбиралася родина, Щоби тата привітати, Розділити радість свята. Та найперший я вітаю, Щастя,радості бажаю, У здоров'ї,щоб достатку, Прибувало в нашу хатку, А дарунок мій безмежний, Що іде з самого серця, Це любов моя дитяча, З св'ятом тебе любий тато!

***

Привітання з днем народження тата

Наш славний і рідний, найкращий у світі, З тобою нам завжди затишно й світло. Ти гарний господар і батько чудовий, Даруєш турботу та море любові. Спасибі за ласку, за руки умілі, Що вмієш підтримати словом і ділом, Що в рідному домі надійно та щиро, Живи нам на радість у щасті та мирі, Хай Бог милосердний з високого неба Дарує усе, чого тобі треба, А Матінка Божа - цариця свята - Дарує щасливі і довгі літа.

***

Поздоровлення з днам народження тату

Скільки морів,океанів, Скільки в них на дні піску, С тільки щастя я тобі бажаю, На твоїм віку! Хай буде літ- Не менше ста в житті, І шлях твій буде світлим, А все життя,немов кришталь, Прекрасним,радісним, І чистим!

***

Привітання з днем народження тату прикольні

Бажаю,щоб здоров'я до тебе текло широкою рікою,

Впадало в бездонне море  неземного щастя,

Виливалось проливним дощем радості,

Усміхалось теплим незрадливим сонцем любові!

***

Привітання з днем народження тату від сина

Тато мій милий, любий, хороший. Дуже я хочу на тебе буть схожий. Ніжний і добрий, мужній і сильний, Розумний, веселий і самий надійний. Обнімаю і цілую я тебе у свято Ти найкращий в світі, мій хороший тато.

***

Привітання з днем народження тату від дочки

Hа усяких Ви посадах Побували у житті, Та найвища в Вас посада - Батько нашої сім'ї. Щастя Вам бажаєм нині, Успіхів в роботі теж, і у нашій ми родині Всі Вас любимо без меж.

***

Привітання з днем народження батьку від дітей

В цей щасливий день Бажаємо Вам щастя Hехай, татусю, Вам Усе в житті удасться.