прикольні привітання на день народження

Прикольні привітання з днем народження будуть доречні для всіх близьких - мами, тата, сестри, брата, кума, друга, подруги, та навіть колег. Прикольні привітання- смішні та жартівливі тому вони сподобаються як іменнинику, так і гостям.

Привітання на день народження прикольні

Вітаю тебе з Днем Народження! Щоб в тебе увесь час БОЛІЛИ: Губи від поцілунків, Руки від подарунків, Ноги від танців, Тіло від коханців

***

З днем народження привітання прикольні

Хай одяг буде від кутюр, В кишенях - шелест від купюр, Душа хай прагне аванттюр, А в справах - тільки лиш ажур!

***

Смішні привітання на день народження

Щоб у вас завжди стояв ... коньяк на столі, ніколи не падав ... авторитет серед друзів, щоб вам завжди давали ... тільки хороші рекомендації на роботі.

***
Привітання на день народження прикольні смс

Щоб вам весело жилося І хотілося й моглося. Було де і було з ким, Було як і було чим.

З Днем народження!

***

Жартівливі привітання на день народження

З Днем народження вітаєм! Щастя, радості бажаєм! Будь весела наче пташка, Працьовита, як мурашка, Наче бджілка вмій крутитись, Як метелик не журитись! Будь прониклива, як мишка, А живуча наче кішка, Будь, як лялька симпатична, Як ворона довговічна, Як та пава будь убрана, Як лебідка будь кохана!

***

Прикольні вітання на день народження

Щоб у банку та кишенi,були гривнi та зеленi,
На подвір'ї й в гаражі іномарки дві круті,
Щоб у життi було гiрко лиш вiд доброї горiлки,
Щоб був успiх та зростання,були сили для кохання!
Вiтаю з Днем Народження!
***
Поздоровлення прикольні з днем народження
З днем народження вітання, Шлю тобі з самого рання, Поки ти не дуже п'яний, І годишся до читання. Бажаю тобі все що треба, Щоби падало із неба, Мила щоб тебе любила, Річкою горілка лилась. Кожен ранок бочку пива, Щоб не було нервних зривів, Грошей в банку і панчохах, Круту тачку яку хочеш, Хату в центрі прикупити, Дорогу в Париж звозити, Всім коханкам догоджати Й на те все здоров'я мати!
***
Прикольні привітання з днем народження на українській мові
З днем народження щиро Вас вітаємо, Лантух радості бажаємо. Будьте дужі і проворні, По-козацькому моторні, З хлібом щедрим на столі, З добрим словом у душі!
***
Привітання з днем народження прикольні в прозі

Бажаю, щоб у твоєму домі завжди стіл ломився від продовольства, а ліжко - від задоволення.

***

Поздоровлення на день народження проза

Нехай у тебе буде стільки здоров'я, скільки бажає тобі мама! Нехай у тебе буде стільки сили, скільки бажає тобі дружина! І коли ти ввечері затримуєшся допізна, хай станеться те, що подумала твоя дружина, але не те, що подумала твоя мама!