мамі на день народження

Привітання з днем народження мамі

Лагідна, рідненька, добра і проста, Наша дорогенька, наша золота! Спасибі матусю, що життя дарували, Спасибі матусю, що ви нас навчали. Спасибі рідненька за вічну турботу, За щире бажання добра нам усім. Хай серце ще довго у грудях палає, А руки мов крила, внучат пригортають. Здоров’я міцного зичимо щиро, Ласки від Бога, від дітей – тепла, На многії щасливії літа.

*** Привітання мамі з днем народження Хай буде літ не менше ста в житті, І шлях ваш буде світлим, А все життя, немов кришталь, Прекрасним, радісним і чистим! І вас щиро вітає вся наша родина, Матусю рідненька, матусю єдина, Усі ми вас любим і всі поважаєм, Усі ми вам щастя, здоров'я бажаєм. ***

Привітання на день народження мамі

З ювілеєм вас щиро вітаєм Зичимо щастя, здоров’я, добра, А у Бога в молитвах благаєм, Щоб беріг вас років до 100. Наша люба, ріднесенька мамо Ми дякуємо Богу за вас І хай наші щирі вітання Лунають від щирого серця до вас!

***

Привітання для мами на день народження

Спасибі мамо, що живете на світі, За добре серце, за очі привітні, За руки такі роботящі, невтомні, За душу чутливу, турботу і поміч, За добрі поради, безсоннії ночі. Дякуєм Богу, що завжди ви поруч. Бажаєм здоров’я міцного довіку, Щастя і радості повнії ріки, Берег спокою нехай зігріває, А горе завжди стороною минає.

***

Вірш з днем народження мамі

Вас щиро вітає вся наша родина, Матусю рідненька, матусю єдина, Усі ми вас любим і всі поважаєм, Усі ми вам щастя, здоров’я бажаєм. Нехай Бог береже усюди Та завжди помагають люди.

***

Привітання з днем народження для мами

В день Вашого, Матусю, ювілею, Ми дружно Вас вітаємо сім’єю. Здоров’я й щастя зичимо Вам щиро, Щоб серце Ваше, Мамо, не боліло, Щоб радісним і довгим був Ваш вік З добром, любов’ю, спокоєм і миром !!!

***

Вірш на день народження мамі

Люба мамо, моя ненько! Неначе сонце,Ти рідненька, Теплом сяєш і любов`ю, Усіх благ тобі,здоров`я!

Щоб була завжди такою, Променіла щоб красою, У достатку щоб жила І щасливою була!

***

Вітання на день народження мамі

Матусю, Хай буде удача у всьому, Добробут хай буде у домі, Багатство і радість, й наснага, І шана людська, і повага!

***

Поздоровлення мамі на день народження

У День вашого, Матусю, ювілею, Ми вас вітаємо сім'єю. Здоров'я й щастя зичим не на рік – На все життя бажаєм щиро. Щоб більше радощів траплялося земних, Щоб серце ваше, Мамо, не боліло, Щоб радісним і довгим був ваш вік З добром, любов'ю, спокоєм і миром!