привітання коханому на 23
23 лютого важливий день для чоловіків, тому слабка половина людства намагається підготувати їм сюрприз. Кожна жінка шукає подарунки та підбирає слова привітання своїм рідним чоловікам на День Захисника Вітчизни - тату, брату, дідусю, а також своїм коханим, які завжди підтримають та захистять їх від життєвих негараздів.
Привітання з Днем Захисника Вітчизни коханому - 23 лютого
Тебе мій захисник вітаю! І від душі тобі бажаю, Кохання, радості, добра. А нам - безхмарного життя!
***
Від усієї душі
Бажаю щастя і здоров'я.
Бажаю жити без старості,
Працювати без втоми.
Бажаю благ Тобі земних -

Бо  знаю, що Ти гідний їх!

***

Вітання на 23 лютого коханому

Дуже сильний і умілий,
Енергійний, добрий, милий,
Не страшні печаль і горе -
Бо любов твоя - опора.
Ти єдиний в усьому світі!
Нехай тобі удача світить!
***
Ти справжній воїн, я це знаю! Ти зміг завоювать мене Без гармати, шаблі і коня! Тебе сьогодні вітаю, Мій генерал, любов моя.
***
Поздоровлення на 23 лютого коханому
Ти захисник мого серця і душі, І в світі найкращий ти! Тобі бажаю я пригод, Щоб в житті не траплялося негод! Нехай життя сяє вічною радістю, А я мрію бути завжди твоєю «слабкістю».
***
Привітання коханому з днем захисника Вітчизни в прозі
Захисник мій рідний! Вітаю тебе з святом! Залишайся завжди таким же мужнім, сильним, але при цьому таким же ніжним й лагідним, МОЇМ захисником! Я кохаю тебе!!!!
***
Від усього серця вітаю тебе коханий зі святом! Нехай все твоє життя буде сповнене радістю і щастям, везінням у всьому і успіхом! Нехай поруч будуть такі ж вірні люди, як ти!
***

Привітання з 23 лютого смс коханому

У цей радісний день вітаю тебе, коханий мій, зі святом! Бажаю удачі і стабільності в справах! Надійних, привітних і чуйних друзів! Нехай моя любов зігріває твоє серце!

***

Вітаю з Днем захисника Вітчизни! Бажаю, щоб життя приносило радість і задоволення, і було наповнене добротою і щедрістю, везінням і удачею, щастям і благополуччям!

***

Вітання з 23 лютого коханому

У день захисника Батьківщини, коханий мій, хочу побажати тобі якщо битв, то тільки любовних, якщо в полон, то тільки до мене

***

З днем захисника Вітчизни вітаю тебе, коханий! Нехай життя відкриває для тебе тільки ті двері, за якими тебе неодмінно чекає успіх! Бажаю нових перспектив і перемог!

***

Привітання з днем захисника Вітчизни в прозі коханому

Самого мужнього, турботливого, доброго і чуйного чоловіка вітаю з днем захисника Вітчизни! Нехай всі твої чудові якості ніколи не вичерпаються, а тільки поповнюються!