з днем народження діду

50 років - це важливий день народження, адже на це свято збирається вся рідня, батьки, діти, можливо навіть внуки, друзі, колеги. І всі запрошені готують не лише цінні подарунки, а й тости на ювілей 50 років, адже саме привітання з 50-річчям - це теплі слова, які зігрівають душу і серце іменнинику.

Тости на 50 років

50 не привід для печалі, 50 це зрілість золота! Хай до ста, а може ще і далі Йдуть не озираючись літа.

Виднокіл хай не встеляють хмари, Хай клюють на вудку карасі. Ми за тебе, рідний ювіляре, Дякуємо Богові усі.

Зичимо тобі здоров’я, радісної долі У нашому сімейному колі.

***

Тости на 50 років жінці

Кажуть, що у п’ятдесят жінка знов цвіте, мов сад: Втім, як бачимо усі, Ви завжди у всій красі. Вас з нагоди ювілею ми вітаєм, як лілею, І здоров’я Вам міцного ще й всіляких благ до нього. Зичимо, аби й надалі разом з нами працювали. І здобутків Вам рясних та достатку повен міх А вкінці ми Вам бажаєм, щоб життя здавалось раєм, Хай багато ясних літ Вам дарує щедро світ!

***

Тости на 50 років мамі

Літа відлітають лелеками в вирій, У далі безкраї — за обрій летять, А тобі, дорогенька, на ниві життєвій Сьогодні від роду уже 50 (60, 70). Низький уклін тобі, матусю, Здоров’я міцного з роси і води, Нехай твої лагідні руки Тепло і любов нам дарують завжди!

***

Привітання на 50 років мамі

У день Вашого, матусю, ювілею,

Ми Вас вітаємо сім’єю.
Здоров’я й щастя зичим не на рік
На все життя бажаєм щиро.
Щоб більше радощів траплялося земних,
Щоб серце Ваше, мамо, не боліло,
Щоб радісним і довгим був весь вік
З добром, любов’ю, спокоєм і миром!
***

Тост на 50 років татові

Тобі сьогодні, рідний, п’ятдесят. Із вдячністю ми хочемо вітати Тебе за мудрість батьківських порад, За вміння всім завжди допомагати. За приклад чоловіка й сім’янина І за могутні руки золоті. Нехай Господь пошле тобі благословення, Нехай здоров’я й сил дарують всі святі. ***

Тости на 50 річчя

Скільки прожито літ, нам не слід рахувать Просто хочемо вам від душі побажать Не хворіть, не старіть, без причин не скучать І багато ще раз ювілей зустрічать!

***

Прикольні тости на 50-річчя

Як не дивись, з якого боку, А Ви ще чоловік нівроку; Хоч за плечима п’ятдесятка, Та Вам позаздрять молодятка. Є порох ще в порохівницях! І не одна ще молодиця, Поглянувши в обличчя гоже, Розділить радо з Вами ложе. Бо вікові Ви не підвладні, Такі ж бадьорі і принадні, Дух молодечий б’є фонтаном, Вам на спочинок ще зарано. Ну а завершити усе це Такою б фразою хотілось, Аби гаряче Ваше серце Ще довго без ремонту билось.

***

Тости на ювілей 50 років

У цей святковий світлий день, Коли настав ваш ювілей, Ми щиро вас усі вітаєм, Здоров’я, радості бажаєм! Хай оминають вас тривоги, Хай світла, радісна дорога Щасливо стелиться в житті!

***

Тости на день народження 50 років

Вітаєм з роками, що завітали, Сьогодні у Ваше життя ! Їх п’ятдесять ми нарахували, А зичим дожити у щасті до ста, Творити й висот нових досягати, Міцніє хай сила, квітує краса, Щоб всього найкращого в світі зазнати, Здоров’я ! Любові ! Достатку ! Добра !

***
У 20 років людиною панує бажання, в 30 років - розум, в 40 років - розум, в 50 років мудрість ... Так вип'ємо ж за іменинника в якому і в мудрі 50 років є і розум і розум і бажання.
***
Людині потрібно 2 роки щоб навчиться говорити і 50 років, щоб навчитися тримати язик за зубами. Вип'ємо за те, що ювіляр цю школу пройшов.