50 років

50 років - важлива дата в житті кожної людини. Іменинник отримує привітання з 50 річчям від дітей, батьків, друзів, колег. Привітання можуть бути не лише віршовані, а й в прозі, оскільки їх легко запамятати, а вірш на ювілей 50 років можна написати в листівці.

Привітання з 50 річчям

50 не привід для печалі, 50 це зрілість золота! Хай до ста, а може ще і далі Йдуть не озираючись літа.

Виднокіл хай не встеляють хмари, Хай клюють на вудку карасі. Ми за тебе, рідний ювіляре, Дякуємо Богові усі.

Зичимо тобі здоров’я, радісної долі У нашому сімейному колі.

*** Привітання з ювілеєм 50

Вам лише п’ятдесят. Це зовсім небагато. Коли серце співає і хочеться свята. Коли воно б’ється і прагне любові. Коли руки умілі до праці готові. Коли мудрість зоріє у кожному слові. Тож живіть іще стільки ж в пошані й здоров’ї!

*** Привітання з днем народження 50

Літа цвіли не просто цвітом, А проростали у труді, Дорослими вже стали діти А Ви душею молоді, Пливуть літа мов тихі води, І вже минає 50 Хоч як прожитих років шкода, Та не вернути їх назад. Хай щастя панує у вашому домі І радість у ньому живе, Здоров’я міцного і щирої долі Хай Бог посилає і Вас береже, Бажаєм прожити у силі й здоров’ї, Вам многії літа! Щедрої долі!

*** Привітання з ювілеєм 50 років

Скільки прожито літ, нам не слід рахувать Просто хочемо вам від душі побажать Не хворіть, не старіть, без причин не скучать І багато ще раз ювілей зустрічать!

*** Привітання на 50 років

У цей святковий світлий день, Коли настав ваш ювілей, Ми щиро вас усі вітаєм, Здоров’я, радості бажаєм! Хай оминають вас тривоги, Хай світла, радісна дорога Щасливо стелиться в житті!

*** Привітання з 50 річчям жінці

Кажуть, що у п’ятдесят жінка знов цвіте, мов сад: Втім, як бачимо усі, Ви завжди у всій красі. Вас з нагоди ювілею ми вітаєм, як лілею, І здоров’я Вам міцного ще й всіляких благ до нього. Зичимо, аби й надалі разом з нами працювали. І здобутків Вам рясних та достатку повен міх А вкінці ми Вам бажаєм, щоб життя здавалось раєм, Хай багато ясних літ Вам дарує щедро світ!

*** Привітання з юбілеєм 50 років

Вітаєм з роками, що завітали, Сьогодні у Ваше життя ! Їх п'ятдесять ми нарахували, А зичим дожити у щасті до ста, Творити й висот нових досягати, Міцніє хай сила, квітує краса, Щоб всього найкращого в світі зазнати, Здоров’я ! Любові ! Достатку ! Добра !
З днем народження!
***

Привітання з 50 річним ювілеєм

Сьогодні рівно 50 у Вашому житті минає, А скільки їх буде в житті, Про це ніхто не знає. Хай буде їх не менше ста, Хай шлях цей буде світлим, А все життя, мов той кришталь, Прекрасне, ніжне, чисте. Я хочу Вам ще побажати, Роки щасливо Хай летять, Пісні красиві та крилаті, Для Вас завжди нехай звучать. Я хочу щоб Ви усміхались, Щоб квіти всі для Вас цвіли, Добро щоб люди дарували І Ваші мрії всі збулись.

*** Привітання мамі з 50 річчям

Наша мила і люба, найкраща у світі, Бажаємо щастя, даруємо квіти. Щоб сонце і зорі плекали тепло І щоб завжди здоров’я у тебе було. Щоб смутку не знала, ми просимо долі, Добра тобі й радості, рідна, доволі. Бо людям для щастя багато не треба – Сімейного затишку й мирного неба!
З днем народження!

*** Привітання мамі на 50 років

Мамо, цей ювілей
То мудрості пора,
Хай буде вдосталь,
І в житті, і в домі,
Здоров'я, щастя,
Злагоди, добра,
Добробуту,
Та щирої любові!

*** Привітання колезі з 50 річчям

Роки пливуть і ось прийшла та дата, Яку називають екватором життя! Дорога колего, дозволь Тебе привітати 3 50-річним ювілеєм – це прекрасні  літа! Щиро Тобі бажаємо молодості весняної, А від літа, щоб завжди  сонячна усмішка була. Від осені багатства у домі і коморі, А від зими: щоб у злагоді і спокою жила! Дай Боже Тобі у міцному здоров’ї прожити, Хай береже Твою родину Господня рука, Рідних діток й онуків своїм теплом зігріти, На многії, благії, щасливії літа!

*** Привітання з 50 річчям прикольні чоловіку

Як не дивись, з якого боку, А Ви ще чоловік нівроку; Хоч за плечима п’ятдесятка, Та Вам позаздрять молодятка. Є порох ще в порохівницях! І не одна ще молодиця, Поглянувши в обличчя гоже, Розділить радо з Вами ложе. Бо вікові Ви не підвладні, Такі ж бадьорі і принадні, Дух молодечий б’є фонтаном, Вам на спочинок ще зарано. Ну а завершити усе це Такою б фразою хотілось, Аби гаряче Ваше серце Ще довго без ремонту билось.

*** Привітання на 50 років татові

Тобі сьогодні, рідний, п’ятдесят. Із вдячністю ми хочемо вітати Тебе за мудрість батьківських порад, За вміння всім завжди допомагати.

За приклад чоловіка й сім’янина І за могутні руки золоті. Нехай Господь пошле тобі благословення, Нехай здоров’я й сил дарують всі святі.