день народження вірші

Влучне привітання до дня народження так же важко підібрати, як і хороший подарунок. Гарні вірші до дня народження рідним і близьким, друзям і колегам завжди стануть у нагоді, адже у важливий для близьких день, їм так приємно чути щирі, сердечні слова поздоровлень на свою адресу.

Вірш на день народження

Із Днем народження вітаю ! Добра і радощів бажаю, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта. Хай в небі сонце ніжно сяє, Веселка барвами зарає, Щебечуть солов’ї грайливо На життя довге й щасливе !

***

Прикольні вірші на день народження

Хай одяг буде від кутюр, В кишенях-шелест від купюр, Душа- хай прагне авантюр, Хай в справах буде все ажур! З днем народження!

***

Гарний вірш до дня народження

З Днем народження вітаєм! Щастя, радості бажаєм! Будь весела наче пташка, Працьовита, як мурашка, Наче бджілка вмій крутитись, Як метелик не журитись! Будь прониклива, як мишка, А живуча наче кішка, Будь, як лялька симпатична, Як ворона довговічна, Як та пава будь убрана, Як лебідка будь кохана!

***

Жартівливі вірші на день народження

Нехай доля розмалює, Тобі сірі будні, Щоб були вони не нудні, Чудні й незабутні, Хай рожеві будуть мрії, Щоб у сині далі, У зелені гори ніс, Червоний феррарі, Білих хвиль на сході сонця, У Чорному морі, Неба синього з багрянцем, І золотих зорів! З днем народження!!!

***

Гарне побажання на день народження

Якби змогла я зняти з неба дві зорі, Чи радугу скрутити в перевесло, Тоді б напевно дари ці Я в подарунок би принесла. Але по немочі людській Я не здійсню цього бажання, Тому бажаю від душі Здоров'я, щастя і кохання!

***

Вірш в день народження

Нехай з тобою буде поряд веселий сміх і ніжний погляд. Хороший друг і пісня тиха, що розганяє тугу й лихо.

Очей коханих два озерця, неспокій думки твого серця. Хай омине тебе нещастя, живи і мрій, бажаю щастя

***

Поздоровлення в віршах на день народження

В цей день лише для тебе сміється сонце з неба і ніжно пахнуть квіти його теплом зігріті і дятел привітання відстукав на світанні і мишка-шкряботушка посмикала за вушко А котик походжає тобі добра бажає

***

Вітання-вірш до дня народження

З Днем народження вітаєм! І Тобі ми побажаєм: Щастя, радості, кохання Щоб здійснились всі бажання, Миру, ніжності, добра Щоб здоровою була. Щоб цвіла, мов квітка на весні Гарним, пишним цвітом А в душі щоби було Тепле, жовте літо. Побажаєм ми удачі Й щасливої долі На Канарах зо дві дачі І грошей доволі. Щоб в житті могла здолати Височезні гори І щоб раз у рік відпочивала На Червонім морі. З Днем народження!

***

З днем народження вірш

З днем народження щиро вітаю, Щастя і здоров’я я Тобі бажаю, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі. Нехай Тебе щастя, як дощ обливає, Нехай Тебе радість завжди зустрічає, Нехай Тебе любить хто милий душі, Цього я бажаю Тобі від душі.

***

Вірш до дня народження

Вітаєм з днем народження, Бажаємо щастя, гараздів без ліку, Міцного здоровя та довгого віку. Нехай оминають всі болі й тривоги, Хай стелиться довга життєва дорога. Чистого тобі неба, миру в рідній хаті, Щоб була ти щаслива і на добро багата.

***

Короткий вірш на день народження

Будь багата як земля, Будь здорова як вода, Будь ніжна як берізка, Будь вірна як лебідка, Будь красива як троянди цвіт, Будь щаслива на багато літ.

***

Гарні привітання на день народження

Хай ладиться скрізь: на роботі, в родині, Щоб радісний настрій у серці не згас, Все світле, гарне, що треба людині, Нехай неодмінно приходить до Вас! Хай щастя приходить і ллється рікою, Хай горе обходить завжди стороною, Хай доля дарує Вам довгі літа, А в серці завжди хай живе доброта!