45 років

Поздоровте імениника з ювілеєм 50 років гарним і щирим віршем. Підбірка привітань та побажань на день народження 50 років.

***

Літа цвіли не просто цвітом, А проростали у труді, Дорослими вже стали діти А Ви душею молоді, Пливуть літа мов тихі води, І вже минає 50 Хоч як прожитих років шкода, Та не вернути їх назад. Хай щастя панує у вашому домі І радість у ньому живе, Здоров’я міцного і щирої долі Хай Бог посилає і Вас береже, Бажаєм прожити у силі й здоров’ї, Вам многії літа! Щедрої долі!

***

Бажаєм щастя і достатку, Ясного неба і тепла, В житті Вам згоди й порядку, Щоб доля світлою була. В роботі – успіхів, везіння, У справах – вічного горіння! Від душі любові вам бажаєм І хай Вам Господь Бог допомагає.

***

Від щирого серця - і щастя земного, І сонячних днів, і веселих пісень, Міцного здоров’я і неба ясного, А все це тобі - у народження день!

***

Хай квітнуть дні яскравим цвітом І будуть в них сердечність і тепло. Щоб у житті було чому радіти, А смутку у душі ніколи не було!

 ***

Хай Вас обминають невдачі і грози, Хай тільки від радості з’являються сльози, Ми Вам посилаєм ці вдячні слова, А Бог хай дарує многії літа!

 ***

Нехай для тебе не згасає сонце, Нехай не віють в душу холоди. Хай жито на столі і Бог на небі, Тебе завжди рятують від біди.

 ***

Ще небо хмарами не вкрите, Ще так прозоро сяють роси, А вже по ліву руку - літо, А вже по праву руку - осінь. Ще очі блиску не позбулись, Ще серце жити не стомилось, А вже по ліву руку - юність, А вже по праву руку - зрілість. А час летить нестримно далі Й душа немовби молодіє, По ліву руку - всі печалі, По праву руку - всі надії. Життя не зміряти літами, А щастя - то важка наука, Хай буде щастя завжди з вами, По ліву й праву руку.

***

Просимо залишити власні поздоровлення та вітання на ювілей 50 років.