Привітання з днем знань 1 вересня  вчителям - у віршах та прозі ви знайдете в цій статті. Ми зібрали вітання з днем знань і для вчителів, і і для учнів,і для першокласників.

Привітання з днем знань вчителів

Учителю! Вклоняємось доземно Перед великим іменем твоїм. Вже проростають ті маленькі зерна Під поглядом, як серце, золотим. Учителю! Ти - наче нездоланність, Крізь все просієш іскру доброти, Щоб засвітить у серденьку дитячім Вогонь священний розуму й краси.

***

Учителю! Пораднику і друже!
Ви вибрали дорогу непросту.
Ми вам сьогодні дякуємо дуже
За вашу працю вчительську святу.

Привітання з днем знань у віршах

Вересень настав - і знову З днем ​​знань вітаємо ми всіх, Бажаєм відкриттів нових, Оцінок гарних, днів цікавих! Автор: Юлія Гнатюк

***

привітання з 1 вересня

Навчатись на відмінно
Бажаєм вам віднині.
Батькам своїм на радість,
На славу Україні!

Привітання з днем знань в прозі

День знань - головне свято вересня, яке означає дуже багато! Це не просто дата з календаря, цей день відкриває дорогу до знань, Часом нелегко по ній йти, але вчитися завжди цікаво, Бажаємо всім успішного навчання і вітаємо зі святом чудесним!

***

1 вересня, завжди залишається в пам'яті кожної людини. З нагоди дня знань вітаю усіх з початком навчального року. Бажаю міцного здоров'я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, адже вони це сила!

Привітання з днем знань першокласників

Ти перший раз ідеш сьогодні в школу, У перший клас, на перший свій урок. Цей день запам'ятається надовго: Шкільне подвіря, вчитель і дзвінок. Попереду - помилки, перемоги, Ти тільки не звертай вперед іди! Терплячим будь завжди і сміливим, А труднощі завзятістю скоряй! Автор: Юлія Гнатюк

***

Перший раз у перший клас! Це ж таке є свято, Добрим учнем в школі будь, Друзів май багато. Вчителів завади шануй, Вчи буквар до дірки! Нехай тішаться батьки За твої п'ятірки. (оцінки)

***

Перший клас сьогодні вам Відчиняє двері, Порадуйте тат і мам, Будьте мудрі й вченні, Поважайте вчителів, Добрих друзів майте, На дванадцять завжди вчіться, А двійок - не майте.

***

Вперше для тебе дзвенить дзвінок, кличе і манить по новій дорозі. Зараз почнеться перший твій урок і  перше побачення зі школою. Хочемо побажати тобі сьогодні завжди  прагнути  до вершин знання  і в житті ніколи не відступати, а вчитися тільки із задоволенням!

Привітання з днем знань першій вчительці

За невтомну працю Вашу Уклін Вам до землі низький, Прийміть подяку щиру нашу За труд учительський важкий.

Хай добре Вам весь час живеться Без горя, смутку та біди, А галаслива хай малеча Приносить радість Вам завжди!

***

Перша вчителько, Уклін наш Вам до землі, Хай прекрасні будуть дні, Хай минуть Вас злі, На важкій шкільний ви ниві Кожен день в труді, Будьте завжди ви щасливі, В радості живіть!