Привітання з днем знань в прозі

Автор | 1 Березня, 2021

привітання з 1 вересня

Вітання учням з 1 вересня у прозі

Вітаю тебе з 1 вересня!  Бажаю тобі в новому навчальному році побільше відмінних оцінок у щоденнику і трохи менше складних завдань. Нехай навчання дається легко, нехай уроки будуть цікавими, нехай перерви будуть веселими. Бажаю, щоб новий шкільний рік приніс багато відкриттів і вірних друзів. Не бійся труднощів, вір у себе, прагни до знань – і в тебе, я вірю, все вийде!
***

Вітання в прозі для першокласників та їх батьків

Дорогі першокласники та їхні батьки! Сьогодні я рада від усієї душі привітати вас з чудовим днем – першим днем шкільного життя! Для всіх вас настає новий життєвий етап, повний дивовижних відкриттів, нових вражень, важливих досягнень і перемог. Не приховую, майбутніх школярів на шляху чекає чимало труднощів і перешкод, але ми – вчителі – завжди будемо поруч, будемо допомагати у вирішенні складних завдань, спрямовувати та надихати на звершення. Сподіваємося, що роки шкільного життя будуть щасливими, подарують світло знань, навчать доброті і справедливості.
***

Привітання з 1 вересня для першокласників (проза)

Дорогі наші першокласники! Сьогодні ваш перший шкільний день – перше свято знань!

Звичайно, ви хвилюєтеся, вступаючи в новий світ, хвилюються і ваші батьки, і вчителі. Всім разом нам чекає довгий шлях – 11 шкільних років. Я сподіваюся, що шлях цей буде світлим, що попереду вас чекають нові друзі, гарні оцінки, безліч приємних, незабутніх хвилин.

Бажаю вам, щоб перший шкільний рік, а за ним і всі наступні, був схожий на одну з глав дивовижної книги, повної чудес і нових відкриттів.
***

Вітання з 1 вересня вчителю від учнів (проза)

Шановна (ім’я, по батькові), від імені всього класу ми хочемо привітати вас з Днем знань! Починається новий навчальний рік, і ми впевнені, що вже підготували чимало цікавих матеріалів, щоб наші уроки були захоплюючими. Ви, (ім’я, по батькові), чудовий вчитель, і нам дуже пощастило, що (назва предмета) ведете у нас саме Ви. Як ніхто інший, Ви вмієте нас зацікавити, пояснити незрозумілі моменти. Сьогодні, 1-го вересня, ми бажаємо Вам старанних учнів, щоб Ваші старання не пропадали дарма, а завжди приносили щедрі плоди!
***

Вітання з 1 вересня класному керівнику (жартівливе)

Дорога (ім’я, по батькові), вітаючи вас з 1-м вересня, ми хочемо побажати Вам терпіння, щоб Ви частіше прощали нам наші витівки, оптимізму, щоб Ви вірили в безмежні можливості навіть закоренілих «трієчників», гарного настрою, щоб його не могли зіпсувати наші «двійки», побільше цікавих подій у житті, щоб Вам ніколи було викликати в школу наших батьків. А якщо серйозно, то ми бажаємо Вам міцного здоров’я, щоб ніколи не доводилося скасовувати уроки, зразкових учнів, щоб Ваші труди і знання не пропадали дарма, і, звичайно, зростання заробітної плати, щоб Вам ніколи не захотілося залишити школу!
***

Привітання з Днем знань учням від учителя

Від усієї душі я вітаю всіх вас з 1 вересня – Днем знань! Сьогодні я хочу побажати вам, щоб прийдешній рік приніс багато нових знань, умінь і навичок, щоб міцною була ваша шкільна дружба, щоб добре складалися відносини між вами та вчителями. Нехай школа стане для вас місцем, де вам буде цікаво проводити час, де ви будете ставати розумнішими, сильніше і духом, і тілом, терпиміше – словом, ставати краще в усіх відношеннях!
***

Вітання в прозі учням з 1 вересня від класного керівника

Дорогі мої, улюблені мої учні, я дуже рада бачити вас. Сподіваюся, що за канікули ви добре відпочили, набралися сил і встигли скучити по школі. Бажаю вам у цьому навчальному році отримувати тільки «четвірки» і «п’ятірки», бути активними, прагнути до знань, не сваритися між собою, не прогулювати уроки. Нехай цей шкільний рік пройде цікаво і буде плідним.

***

Привітання з 1 вересня вчителям від учнів

Сьогодні мені випала честь вітати наших вчителів від імені всього класу. Дорогі наші наставники, вітаємо вас з Днем знань – з 1-м сентября! Бажаємо вам частіше ставити нам хороші оцінки, і рідше – погані, бажаємо проводити більше цікавих уроків і прощати нам наші пустощі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *