сину дн нар

День народження дитини - важливе і радісне свято для цілої родини. Малечу хочуть гарно, щиро привітати і батьки і всі рідні. Привітання до дня народження дітей мають бути не лише дитячі, веселі, але й зрозумілі для малих іменниників.

Привітання з днем народження для дітей

Любе дитятко,мамина втіхо Іскрися здоров"ям, дзвіночками сміху. Щоб радість і щастя тебе обняли, Щоб ангели Божі тебе берегли!

Рости, ангелочку, на щастя матусі, На радість дідусю і своїм бабусям. Хай тобі всміхається доленька ясненько, Бог оберігає маленьке серденько!

***

Привітання на день народження дитині

В цей день лише для тебе Сміється сонце з неба, І ніжно пахнуть квіти Його теплом зігріті, І дятел привітання Відстукав на світанні, І мишка-шкряботушка Посмикала за вушко, А котик походжає Тобі добра бажає.

***

Привітання дитині на день народження

Хай росте здоровим твоє немовлятко, Хай його охороняють з неба ангелятка, Хай Господь готує неважку стежину Для твого дитятка й вашої родини!

***

Привітання донечці на день народження

З днем народження, донечко люба! Найріднішенька зірка ясна! Хай в житті тебе сонце голубить, І цілує у щічки весна! Хай гладенькими будуть стежинки, І збуваються мрії щораз, Не затьмарюють погляд сльозинки, Та ніколи не буде образ! А сьогодні, в вечірньому небі, Лиш тобі буде сяять зоря! Попроси в неї долі для себе, Моя квітко, надіє моя!

***

Привітання дівчинці на день народження

Хай сипле сонечко ясненьке, Тобі промінчики у жменьки, Рости щаслива і здорова, Маленька дівчинка чудова!

***

Привітання синочку на день народження

Наш любий синочку, вітаємо щиро Із святом, що всіх твоїх близьких єднає! Бажаєм тобі безтурботності, миру, Любові, достатку і щастя бажаєм! Безхмарного неба, хорошого настрою, Здоров'я міцного на довгії роки! Нехай промінь сонця ніжною ласкою Завжди зігріває твої перші кроки! Щоб серце тремтіло лише від любові, Щоб дні були тільки безхмарними! Бажаєм тобі щоб усі починання, Твої не залишились марними! Хай мрії й бажання збуваються вчасно, Хай погляд твій нас зігріває! Я дякую щиро тобі, мій синочку, Цілую тебе й обіймаю!

***

Привітання на день народження для сина

Дорогий (ім"я), дорогий синочку! Який ти великий, тобі вже (5,6,7) рочків! Хай завжди збуваються всі твої бажання, А ми всі шлемо тобі вітання. Виростай розумним, добрим і красивим, Будь в житті, рідненький, ти завжди щасливим. Виростай на радість і батькам, і рідним, Будь для мами лагідним, а для друзів - вірним. Хай у тебе під ногами квіти розквітають, А над головою сонце в небі сяє, Щоб в житті не знав ти горя і біди, Щоб тобі щастило всюди і завжди!!!

***

Привітання з днем народження дітей

Просимо зайченя пухнасте На вушко щось Тобі сказати: Рости, маля, веселее і здорове, Літай у снах на кульках кольорових, Гарно учись, щоб більше знати – Цікавого ж на світі так багато ! Сонечка, веселку, дощику рясного І з казки феї, й котика м’якого, Радісних усмішок, квіточок гарненьких, Вогника і зіроньки у очах ясненьких. Метеликів у полі, яблучок в садочку, Щастячка великого в кожному куточку. Тортиків, тістечок й ласощів багато, У Твоїх шість (пять, сім, ...) років, в неповторне свято !

***

Привітання до народження дитини

Хай росте здоровим ваше немовлятко, Хай його охороняють з неба ангелятка, Хай Господь зішле дитині добру долю, Здоров’ячка міцненького, Сонечка ясненького! Хай росте всім нам на втіху, В домі буде море сміху! Щоб зубки скоро вилізали, Рідним спати не мішали, Щоб Ангелики кружляли, Від всіх бід охороняли!

***

Дитячі привітання на день народження

Малятку в день народження,
Любові й щастя повний міх,
Батьків сердечно теж вітаю,
Нехай лунає щирий сміх