другу в прозі на день народження

Привітання з днем народження дочки Тобі, моя доню, тобі всі помисли наші та мрії. І серце наше назавжди, Любов, піклування, надії. Цвіти, моя доню, цвіти, Хай ангел хоронить від злого, Для тебе відкриті світи Молися Всевишньому Богу. Рости, наша доню, рости На радість, на щастя, на втіху. Стежинку свою віднайди І плач завжди тільки від сміху.

***

Вітання з днем народження дочці

Щоби майбутнє Ти щасливе мала, В здоров'ї першість радісно тримала, На втіху нам, як квіточка, цвіти! Добро і щастя заслужила Ти! З віночка слів - Тобі найліпші квіти, А серед них - вкраїнське "Многії літа"!

*** Привітання дочці на день народження Виростай розумна, добра і красива, Виростай на радість рідним і батькам. Будь в житті щасливою, успіх завжди май. Щоб в тебе під ногами квіти розквітали,

А над головою сонечко світило. Щоб в житті не знала ти горя і біди, Щоб мрії всі збувалися, І сонечко всміхалося всюду і завжди!

*** Привітання з днем народження донечки Хай щастя сьогодні зорею світить, Юність – найкраща пора, Для тебе – усі найчарівніші квіти, Ласкаві, ніжні і добрі слова,

*** Хай юність й краса твої процвітають, А доля успіх безцінний несе, Теплом і любов’ю зажди очі сяють, Й задумане здійсниться все!

***

Привітання з днем народження дочки проза Дорогу мою донечку [ім'я] вітаю з днем народження! Бажаю тобі, донечко, здоров'я міцного, успіхів у всіх твоїх починаннях, щастя жіночого та материнського! Доню моя рідненька, Голубко моя сизокрила, Лілеєю ти зростала Поряд з синочком-барвінком. Нехай тебе сонце зігріє, Коли мої руки далеко! Благословляй тебе Боже На многії-многії літа!

***

Привітання з днем народження доньки

Тортів, яблучок, суничок, Солоденько життя, Щоб завжди на твоєму личку, Цвітла радість і краса!

***

Привітання із днем народження дочці

Ми Тебе вітаєм із великим святом І Тобі бажаєм радості багато. Виростай розумна, добра і красива, Будь в житті, _(ім’я)_, Ти завжди щаслива. Виростай на радість і батькам, і рідним, А для своїх друзів завжди щира й вірна. Радісних усмішок, квіточок гарненьких, Вогнику завзяття у очах маленьких. Гарно Тобі вчитися, щоб багато знати, Бо всього цікавого в світі є багато. Щоб в житті не знала Ти горя і біди, Щоб Тобі щастило всюди і завжди.

***

Вітання з днем народження дочки проза

Нехай життя твоє, донечко, буде багате на радість і кохання, А головне – на вірних і щирих душею друзів.