40 років

От настає 40-річний ювілей, коли людина вже має вікову мудрість та разом з тим молоду вдачу, здоровья. Це золотий час в житті, коли слово "хочу" поєднюється зі словом "можу".  Надаємо підбірку привітань та поздоровлень на день народження - ювілей 40 років!

***

Вітаєм з роками, що завітали Сьогодні у Ваше життя ! Їх всього сорок ми нарахували, А зичим дожити у щасті до ста, Творити й висот нових досягати, Міцніє хай сила, квітує краса, Щоб всього найкращого в світі зазнати, Здоров’я ! Любові ! Достатку ! Добра !

 ***

Із Днем народження вітаю ! Добра і радощів бажаю, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта. Хай в небі сонце ніжно сяє, Веселка барвами зарає, Щебечуть солов’ї грайливо На життя довге й щасливе !

***

З Днем народження Тебе ми вітаєм, І бажаєм на всі літа: Будь такою, як ми Тебе знаєм, Проста, ніжна і всім дорога. Хай і щастя, і сонця вітрила, Мчать Твій човен до тої землі, Де панує лиш радості сила, Де збуваються мрії усі.

***

Твій День Народження прийшов, А це таке важливе свято, Хай несе радість і любов, І щирих привітань багато, Зорю найкращу з усіх зір І квітів шелест й пісню ночі, У своє щастя Ти повір – І матимеш усе, що хочеш !

 ***

У твій день народження хай небо буде голубе, Ми так сердечно й щиро усі вітаємо Тебе. Нехай для Тебе завжди сонце ясно світить І квіти ніжності цвітуть. Нехай в добрі, у щасті й мирі Усі Твої роки пройдуть.

***

З нагоди урочистої події – Троянди, усмішки, цілунки, привітання ! Хай втілюються у житті найсміливіші мрії І щирих друзів гарні побажання !

***

В цей радісний день, в це ювілейне свято Хай доля намітить Вам років багато, Відпустить здоров’я, щастя й добра, Хай повниться ласкою рідная хата, Багато в ній буде людського тепла. Хай несуть тільки радість з собою роки, Хай збудуться бажання, мрії і думки, Щоб радісний настрій у серці не гас, А щедра доля усміхалась не раз.

 ***

Зорить чудова Ваша дата Цей світлий день – Ваш ювілей. У дім уже заходить свято З вітанням друзів та гостей. Хай незліченні будуть роки Багаті сонцем та добром, Веселим спів, легкими кроки, Хай доля сповниться добром.

***

Ювілей – це не просто свято, Це здобутки всіх років в житті, То ж хай у Вас їх ще буде багато, Щоб здійснилися задуми всі ! Щастя хай щомиті сприяє Мати успіх, достаток й добро, Серце радість й любов зігріває, Друзі й рідні дарують тепло.

 ***

У цей прекрасний ювілей Хай доля Вам сміється журавлина, Поля розлогі колосом цвітуть. Нехай червоні ягоди калини Щасливу осявають путь. Нехай дає наснаги Вам земля, Десятки літ ще мріяти, любити ! Хай рідна пісня серце окриля, В здоров’ї й радості багато літ прожитии.

***

Як плин ріки біжать роки, То в сорок вже найкращі Ви, Тому нехай іще до ста Квітне в Вас молодість, краса, Натхнення буде хай щодня, Дарує розкоші життя, Кожна мить радість хай несе, Успіхів і щастя понад все !

***

Бажаю здоров’я, любові і щастя. Щоб лихо й тривоги Тебе обминали, Зозуля сто років життя накувала. Хай в житті твоїм щастя квітує Веснянково-іскристим розмаєм. Бог ласкавий хай радість дарує, І здоров’я міцне посилає. Хай пісня з уст Твоїх часто лунає, Хай Бог у житті Тобі все помагає.

***

Хай дороги Твої стеляться крилато, І добро не оминає хату, Хай здоров’я, радість і достаток. Сипляться, немов вишневий цвіт. Хай малює доля з буднів свято І дарує ще багато літ.

***

Просимо Вас також залишити власні вітання та побажання на ювілей 40 років. Дякуємо!