тату день народження

На кожному святі, чи то на весіллі, чи на дні народження, чи на річниці весілля, піднімають третій тост за кохання. Тости за кохання - оспівують це прекрасне почуття.

Тост за шалене кохання до нестями

За шалене кохання, з пестощами та витребеньками, зненацька, негайно, і до нестями!

***

Тост за кохання в карколомних позах

За кохання до нестями У корколомних позах, З усілякими пестощами та ласощами, З переподвивертами Та негайно! Щоб кохались - не впоймались! Щоб любились - не втомились

***

Говорять, велетень, що не знає кохання, не дістане й до пояса звичайній закоханій людині. Кохання піднімає. Піднімемо ж склянки за кохання, яке піднімає нас до небес!

***

Як писав великий іспанець Сервантес: «Любов носить такі окуляри, крізь які мідь здається золотом, бідність — багатством, а краплі вогню — перлинами". Так вип'ємо ж за щире кохання!

***

Третій тост за кохання

Є любов студентська: коли є - з ким, є - чим, але немає - де ...
Є любов самотня: коли є - де, є - чим, але немає - з ким ...
Є любов нещасна: коли є - де , є - з ким, але ні - ніж ...
Є любов філософська: коли є - де, є - з ким, є - чому, але - навіщо?
Так вип'ємо ж за ту любов, яку кожен з нас заслуговує!
***
Любов – це хвороба, і їй потрібен постільний режим. За режим!!!
***

Тости за кохання

Зібрались друзі ми тут вперше, Дай Бог збиратись знов і знов, Щоб третій, сьомий, двадцять перший Ми піднімали за любов. Бо світ тримається на любові І тут немає місця для зла, Гора не сходиться з горою, З душею сходиться душа. Так вип`єм за кохання чисте. І за любов, як в перший раз, Бо, не було б її на світі - І не було б на світі нас.

***

 У сімейному житті найважливіший гвинт - це кохання, статевий потяг. Все інше - ненадійне і другорядне. Я пропоную тост за "найважливіший гвинт" у нашому житті – за кохання!

***

Тости за любов

Бажаю, щоб ваше кохання не було, як сонце. Бо сонце сідає. Щоб ваше кохання не було, як місяць. Бо місяць тікає. Щоб ваше кохання не було, як вітер. Бо вітер гуляє. А щоб воно було, як море, бо море безкрає.