привітання на весілля від брата, сестри

Сестра з братом, чи з сестрою завжди розуміють один одного з пів-слова, і хо як не вони в день весілля уважно вибирають привітання. Тости на весілля від сестри та брата молодята чекають і слухають з нетерпінням і захопленням.

Тости на весілля від сестри

Ну, що побажати нареченому і нареченій? Щоб були завжди і в усьому вони разом. Разом спали, їли, пили, Дітей в садок би водили. Щоб на свареи не було навіть причин! Любов бережіть довірливо, пильно. І лише на весіллі нехай буде вам «Гірко!».

***

Тости для молодих на весіллі від сестри

Нехай ваше життя тече рікою, В дорозі не знає перешкод! І нехай над вашою головою Лише три сузір’я горять: Одне сузір’я — Любові. Інше — Вірності і Щастя, А третє — просто Доброти. Нехай над сім’єю вони іскряться, Щоб здійснилися мрії.

***

Тости на весілля в прозі від сестри

Дорогі молодята! Сьогодні вирушає у плавання Ваш новий сімейний екіпаж! Вип'ємо ж за довгий благополучне плавання Вашого корабля по бурхливому океану життя і за подолання ним усіх життєвих штормів і буревіїв. Щасливого Вам плавання!

***

Тости прикольні на весілля від сестри

Шановні молодята! Я пропоную тост за те, щоб ви в своєму сімейному житті завжди пам'ятали слова французького письменника Жана Ростана: "Хороша сім'я - та, в якій чоловік і дружина вдень забувають про те, що вони коханці, а вночі - про те, що вони подружжя" . Вип'ємо за те, щоб у вашій сім'ї було так!

***

Тости для молодих на весіллі від брата

Вітаю Вас молодята, Від щирого серця зі святом. Щоб повною була ваша хата, Коханням, сміхом й достатком. Одне одного за руки візьміть, Все життя Ви ось так проживіть. Лебедину вірність Ви майте, Одне одного палко кохайте.

***

Тости на весілля в прозі від брата

Багато чоловіків мріють мати гарем. Вони вважають, що чим більше навколо них жінок, тим різноманітніше й цікавіше їх сімейне життя, тим більше любові і ласки вони отримують. Так давайте побажаємо, щоб наш молодий ніколи не захотів би мати гарем, тому що його дружина одна змогла б замінити його! За молодих! Гірко!

***

Тости на весілля від брата

Бажаю вам разом прожити, Все своє життя і не тужити. Хай оминає вас журба, Тривога, ненависть і всяка біда. Як лебідь з лебідкою живіть, Одне одного палко любіть. Діліть тепер усе на двоє, Ростіть на втіху діток троє.

***

Тости прикольні на весілля від брата

Бажаю вам здоров’я міцного, Кохання палкого, палкого. Успіхів на життєвому шляху, Щоб мали машину і не одну. Через рік а може два, Щоб ви придбали літака. Ну і звісно з Божої ласки, Щоб придбали ви коляску.

***

Тости на весілля від сестри братові

Дорогий мій брат! Хочу привітати тебе з днем одруження! Сьогодні дуже щасливий день твого життя! Адже тепер з тобою поруч є людина, яку ти любиш, і який любить тебе, хіба це не щастя? Бажаю тобі довгих і радісних днів сімейного життя, а також благополуччя твоєму дому!

***

Тости на весілля від брата сестрі

Дорога сестричка і (ім’я нареченого)! Сьогодні ви уклали один з одним сімейний союз, основою якому – любов і вірність. Звичайно, я вітаю вас з цією прекрасною подією! Залиште у своїх серцях ті почуття любові і ніжності, які наповнюють їх сьогодні і пронесіть їх через всі роки вашого спільного життя! І нехай вас ніколи не покидає повагу, взаєморозуміння і довіра один до одного. Це допоможе вашій родині залишатися міцною і щасливою довгі роки! І не забувайте, що ключі від вашого щастя зберігаються тільки у вас, тому бережіть їх і не втрачайте. Цінуйте один одного, тільки тоді ваша сім’я і любов буде вічною! Гірко!