привітання на весілля від батька

Хрещена мами та хрещений батько - ніби другі мати й батько. В день весілля вони шлють молодим щирі привітання. Тости на весілля від хрещеної, хрещеного можуть бути у віршах, чи в прозі, і проголошуються завжди після батьків.

Тости на весілля від хрещеної

Хай дороги ваші стеляться крилато, Будуть чисті, рівні, як струна, І добро не обминає хату, Як не обминає світ весна! Хай здоров'я, радість і достаток Сипляться, немов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято І дарує ще багато літ!

***

Тости на весілля від хрещеного

Хай будуть з вами віра і надія, Як два крила, що впасти не дадуть. І палке кохання завжди вас зігріє, Щоб довгим і легким був ваш життєвий путь. На щастя, на радість, на многая літа!

***

Вітання на весілля від хрещеної матері

Якби в словах була пророча сила, А в серці чарів полум’я цвіло. То я б для вас усе в житті зробила, Щоб дня сумного не було. Нехай волошками цвітуть яскраві ранки, Нехай здійсняться тисячі бажань. Щоб доля дарувала тільки щастя, Ні грама бід, ні крапельки страждань.

***

Тости на весілля від хрещеного батька

Сьогодні день – благословіння Бога – Радіють ангели, співають небеса, Сьогодні починається дорога, Ступають нею люблячі серця. Мій любий, нині я щасливий, Бо день настав – продовжиш ти свій рід, Будь завжди добрий, мудрий та сміливий, Провадь високо вгору ти свій літ.

***

Тости на весілля від хрещених батьків

Милі хрещенники! Бажаю вам, щоб ваш шлюб був дуже щасливим. Нехай вам приносить радість ваша любов! Завжди живіть у злагоді і поважайте один одного. І нехай буде довгим ваш шлюб, щастя — вічним, любов — міцною, а друзі — вірними! Нехай буде щасливим ваш довгий союз!

***

Побажання на весілля від хрещеного

Дорога моя хреснице і (ім’я)! Благословляю вас на міцний шлюб, на дружну родину. Живіть у мирі та дружбі, любові та згоді, собі на щастя, людям на радість! Нехай у вашій родині сміються діти, нехай у вашому будинку будуть спокій і благополуччя! ***

Тости на весілля від хрещеної в прозі

Дорогий мій Хреснику і (ім’я), настановляємо вас у нове життя, бажаємо вам любові, щастя, сімейного благополуччя. Живіть в розумінні та любові. Благословляємо вас на щасливий шлюб, на міцну родину! ***

Тости на весілля від хрещеного в прозі

Дорогі діти! Нехай буде щасливий ваш шлюб! Нехай буде радісною ваша любов! Живіть в дружбі і злагоді. Нам завжди хочеться, щоб щастя було довгим, а тому бажаю вам щастя тільки вічного, любові тільки яскравої, друзів тільки вірних!