Тости на весілля від дружки, дружби (свідків)

Автор | 1 Березня, 2021

привітання на весілля від сестри, брата

Дружка та дружба, або як їх ще називають свідки – найближчі друзі нареченого та нареченої, від яких молоді чекають особливих привітань. Тости на весілля від дружки, дружби (свідків) можуть бути як у віршах, так і в прозі.

Тости на весілля від свідків

Сьогодні поєдналися серцями
І стали вдвох на рушничок,
Бажаєм щастя Вам з роками,
Гарненьких, милих діточок.
Медовий місяць хай триває
Все Ваше радісне життя,
Любов і ніжність не зникає,
Чекає світле майбуття!

***

На весільнім рушнику
Стоїте ви нині,
Ще сьогодні вільні ви –
Завтра вже – родина.
Хай міцна буде сім’я,
Хай цвіте кохання,
Тільки пісня солов’я
Хай вас будить зрання.

***

Сто років Вам в щасті й здоров’ї прожити
Багатими стати, дітей народити
П’єм молодята сьогодні за Вас,
В щасливу дорогу
У добрий Вам час!

***

Тости на весілля від дружки

Дорогі наші молодята! Вітаю вас з цим славетним днем. Бажаю вам всього самого найкращого. Нехай у вашому сімейному житті завжди буде благополуччя, достаток мир і любов, а ваші дітлахи будуть радувати вас день у день! Щастя і любові вам!

***

Весільні тости від свідка

Дорогі наречені! Від усієї душі вітаю вас зі вступом у шлюб. У цей прекрасний день, сам Господь Бог подарував вам сімейне вогнище! Зберігайте його, а самі постійно підтримуєте в ньому тепло, адже саме воно дарує вам щасливе сімейне життя! Любові та щастя вам!

***

Тости на весілля від дружби

Вітаю молодих, бажаю вам вічного везіння! Нехай повз вас пройде всяка негода! Нехай ваше життя тече медово рікою! А ваш вогонь любові горить завжди не згасаючи!

***

Реальне життя складається з безлічі дрібниць, порожніх слів, спорів, життєвих ситуацій. Життя — це гірлянда різнокольорових — світлих і похмурих — днів. І від вашої розсудливості і згоди залежить спокій і благополуччя вашого життя, дорогі молодята! Так хай повсякденні дурниці не псують головного у вашому житті — щастя і радості. За ваше щастя, наречені!

***

Тост на весілля від свідка

Мені сьогодні випала честь бути почесним свідком на вашому весіллі. Починаючи з сьогоднішнього дня ви полишили наші ряди не з’єднаної священними узами молоді і вступили в нову еру вашого життя. Це відповідальний крок ви зробили одночасно, ставши на весільний рушник. Хочу сказати,  нехай і ваше життя буде, немов це свято, таким же щасливим і красивим! Великого щастя і міцного кохання вам! Гірко!

***

Я поздоровляю вас з днем вашого одруженням. Мені випала величезна честь не просто бути присутнім на вашому весіллі, але й виконати роль дружби. Неможливо описати всіх тих почуттів, які зараз киплять у моїй душі. Я нескінченно радий за мого кращого друга, що, нарешті, знайшов собі таку прекрасну половинку. Сьогодні ви виглядаєте просто приголомшливо, і я бажаю вам бути такими ж гарними і щасливими все життя, а заодно примножити не тільки ваш сімейний капітал, але і кількість членів вашої родини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *