привітання на весілля від дружби

День весілля - найщасливіший для молодят, на їхню честь звучать найтепліші слова, привітання та побажання від їх батьків, друзів і знайомих. Тости на весілля - приємні слова, від яких у молодят зігріваються серця, протягом усього весілля. Першими вітають молодих батьки, які зустрічають молодих перед святковим банкетом з короваєм та сіллю. Саме тости на весілля від батьків чекають з нетерпінням не лише молодята, а й всі присутні.

Тости на весілля від батьків

Благословляєм любі діти, На щастя, злагоду в житті, - Кохання цінувати вмійте, Людську повагу – поготів.

Від нині все діліть надвоє: І сум, і радість, і сльозу Красу вишневого прибою І листопадову росу.

***

Вітання на весілля від матері

Хай заходить щастя в хату і добра буде багато, хай в родині сліз не буде, хай шанують Вас усюди. Хай сонце Вам щиро сміється, хай у житті все вдається, хай доля зачарує Вам світ здоров’ям, щастям і натхненням, щоб Ви прожили многа літ під Божим і людським благословенням

***

Тост на весілля від мами

Скільки років вам прожити, Я не буду рахувати, У чудовий день весілля Тільки хочу побажати: Аби ви не сумували, Ні про що не жалкували, Мали доню й мали сина, Щоб міцна була родина, Аби горечка не знали І цей день не забували.

***

Тост на весілля від матері

Якби в словах була пророча сила, А в серці чарів полум’я цвіло. То я б для вас усе в житті зробила, Щоб дня сумного не було. Нехай волошками цвітуть яскраві ранки, Нехай здійсняться тисячі бажань. Щоб доля дарувала тільки щастя, Ні грама бід,ні крапельки страждань.

***

Тост на весілля від мами нареченої

Щоб сім’ю побудувати Вам ба-га-то треба знати! Йдіть у гості до батьків, Як чогось запас змілів, Дідо й бабця вам поможуть, Як зайде між вас негоже, На вуйків та на тіток Довіряйте ви діток. Не забудьте про стрийків, Словом, все – як Бог велів. Хресних теж не забувайте, За порадою звертайтесь. Всіх любіть і всіх шануйте, Із візитами мандруйте, Бо родина – то ваш сад, Бережіть, щоб був в вас лад!

***

Привітання на весілля прозою від батьків

"Дорогі наші діти! Ми від щирого серця вітаємо вас з днем ​​вашого весілля. Нехай цей славний день народження вашої сім'ї назавжди збережеться у ваших серцях. Нехай ваш шлюб буде щасливим і вдалим. Ми бажаємо вам миру і злагоди, живіть щасливо і ніколи не сваріться, пам'ятайте, що ваша любов здатна пережити всі негаразди і знайти вихід із найважчих ситуацій. Як відомо, хліб всьому голова. Так нехай він постійно буде у вашому домі, буде давати вам нові сили, благополуччя і достаток. Ми благословляємо вас і просимо скуштувати наш коровай. Будьте завжди ситі і здорові! Щастя та любові вам! "

***

Привітання на весілля від батьків своїми словами

 Милі молодята, ви наші діти! Радості Вам протягом усього життя, посмішок і щастя у цей день! Нехай ваш медовий місяць здасться вам вічністю, а все життя ви будете відчувати свято! Нехай ваш дім ніколи не покидає щасливий дитячий сміх, нехай вас супроводжує сміх, усмішки і радість. Проявляйте дбайливе відношенню один до одного, можливо у вашому житті будуть не найприємніші моменти, запам’ятайте: прожити жити набагато складніше, ніж перейти поле. Щастя вам і любові!

***

Тости на весілля від батьків проза

Любі діточки! Прийміть у цей час слова вітання з нагоди одруження. Від материнського серця бажаю: Хай будуть з вами віра і надія, Як два крила, що впасти не дадуть. І палке кохання завжди зігріє, Щоб довгим і легким був ваш життєвий путь. На щастя, на радість, на многая літ! Нехай у ваше сімейне віконце сонце несе промені ніжної ласки й душевної казки. Сонячних вам доріг і чудових ранків — світанків, щоб в житті не було ані смутку, ані бід, у серці молодість плекайте та удачі й щастя без ліку майте.