Тост на весілля за батьків

Автор | 1 Березня, 2021

привітання на весілля від батька

Будь-яке весілля важко уявити без тостів за батьків молодят. Адже батьки виховують, навчають нас, їх турбота і любов – головне в нашому житті. Саме тому за весільним столом обов’язково повинні прозвучати душевні тости на весілля за батьків як від молодят, так і від гостей.

Тост на весілля за батьків від молодят

Ми вам дякуємо за всі старання,
Дякуємо за всі переживання,
За обстановку теплу, домашню,
За підготовку довгу, вчорашню.
За стіл, що накривали докладно,
Дякуємо за теплоту, увагу
І за батьківське розуміння.

***

Тости на весілля за батьків молодих

Народна мудрість говорить: «Як золото і срібло не старіють, так мати і батько ціни не мають». Дорогі мої мама і тато, спасибі Вам за все! За любов і турботу, за розуміння і підтримку! Нехай всі присутні піднімуть свої келихи за наших батьків!

***

Тост за батьків молодят

Я хотів би дати нашим молодим добру пораду, хай вони ніколи не забувають своїх батьків, які подарували їм життя і не шкодували для них уваги, турботи, терпіння і любові. Вип’ємо ж за батьків наших молодят!

Тост для батьків на весілля

Бажаючи всього самого доброго нашим молодятам я хочу одночасно дати їм і мудру пораду: ніколи не забувайте тих, хто дав вам життя, — батьків своїх. Не шкодуйте для них ласкавого слова. Підійдіть до них ближче, та поклоніться їм нижче, як говорили в давнину. Адже молодий працює руками, а старий — розум дає. Прикладіть до свого розуму та батьківський — безбідно життя проживете. За взаєморозуміння батьків і молодят!

***

Тост за батьків на весілля від гостей

Закохався юнак у дівчину іншої національності. Вирішив одружитися на ній. Дівчина сказала: «Я вийду за тебе заміж, але спершу зроби для мене сто справ». Почав хлопець виконувати її примхи. Спочатку вона змусила його залізти на скелю без єдиного виступу, а потім зістрибнути з неї. Юнак стрибнув і зламав ногу. Тоді вона веліла йому ходити і не кульгати. Були й інші завдання: перепливти річку і не змочити рук; зупинити розлюченого коня і поставити його на коліна; розрубати яблуко, яке дівчина поклала собі на груди. Виконав хлопець дев’яносто дев’ять справ. Залишилось одне. Тоді дівчина сказала: «А тепер забудь своїх матір і батька, і свою мову». Недовго думаючи, юнак схопився на коня, махнув батогом і поскакав назавжди. Цей тост за те, щоб Ви ніколи не забували тих, хто дав Вам життя!!!

***

Тост за мам на весіллі

Сьогодні у вас, молоді, з’явилося багато родичів, як з одного, так і з іншого боку.
Але мені в цей урочистий момент хочеться звернутися до мам наших молодих. Ні для кого не секрет, що означає для кожного з нас мама. До неї ми звертаємося і в радості, і в горі. Наш біль — їх біль, наша радість — їх радість. А скільки у них з’явилося сивини, поки вони виховали таких прекрасних дітей. Кажуть, що малі діти — маленькі турботи, великі діти — великі турботи. Милі і прекрасні мами! Навіть зараз, коли ваші діти вступають у самостійне життя, все одно тривожно б’ються ваші серця. Милі, добрі, гарні мами! Я піднімаю тост за ваші добрі справи, за ваші ніжні серця, за те, що ви виховали таких прекрасних дітей. Низький вам уклін!

***

Тост для батьків

Існує таке прислів’я: Навіщо знати, якщо не вміти. Навіщо вміти, якщо не робити.
Так вип’ємо за тих, хто знав, вмів, зробив! За батьків!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *