45 років

Привітання з днем народження тьоті

Не просто тітка – краща ти подруга, Я хочу тобі, рідна, побажать Здоров'я, щастя і успіху, В цей день прекрасно погулять. Хай будинок твій буде фортеця, Очі сяють як жар у вогні, І любов ніколи не минеться, Благословить хай Бог всі твої дні.

***

Привітання з днем народження тітці

Хай у житті Вашім завжди буде літо, А якщо осінь, то тільки золота. Нехай у гості їдуть завжди діти, Хай сміх і радість на подвір'ї не стиха! Нехай рясні дощі несуть для Вас здоров'я, Проміння сонячне торкає за вуста. Хай діти і онуки зігріють Вас любов'ю, Бажаєм довгого й щасливого життя!

***

Вітання тітці на день народження

Бажаєм щастя і достатку, Ясного неба і тепла, В житті Вам згоди й порядку, Щоб доля світлою була. В роботі – успіхів, везіння, У справах – вічного горіння! Від душі любові вам бажаєм І хай Вам Господь Бог допомагає.

***

Привітання з днем народження тітці в прозі

Дорога моя тітонька! Вітаю Вас з Днем народження! Побажати хочу Вам радості і гарного настрою! Щоб в сім'ї у Вас були тиша й гладь, щоб жили Ви як уві сні красивому, І щоб були Ви щодня щасливою.

***

Щиро вітаю Вас з Днем народження!

Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

***

Прикольні привітання з днем народження тітці

Вітаю тебе з Днем Народження! Щоб в тебе увесь час БОЛІЛИ: Губи від поцілунків, Руки від подарунків, Ноги від танців, Тіло від коханців

***

Прикольні привітання з днем народження тьоті

Хай одяг буде від кутюр, В кишенях — шелест від купюр, Душа хай прагне аванттюр, А в справах — тільки лиш ажур!