куму др

Привітання з днем народження свекрусі

Букет найкращих побажань Для Вас несемо, мамо люба! До 100 живіть без хорувань І правнуків ведіть до шлюбу! Щоб холод в душу не закрався, Щоб в серце смуток не прийшов, І щоб ніхто не здогадався, Яким Вам рік уже пішов.

***

Хай обминають Вас тривоги, Хай Бог дасть щастя на путі, Хай світла, радісна дорога Щасливо стелиться в житті! Тож не старійте і не знайте В житті ні смутку, ані бід, У серці молодість плекайте, Й живіть до ста щасливих літ!

***

Вітання свекрусі на день народження

Щасливий той, кого шанують люди За труд, за чуйність, за тепло душі. Нехай здоров'я й сил до Вас прибуде, Нехай до серця старість не спішить. Відтепер поволі хай роки чудові плинуть, До сторіччя по живій воді, Щоб були Ви радісні й здорові, А серцем і душею завжди молоді!

***

Прийде лелека по росі До вашої криниці, Постелить лагідно до ніг І сонця, і травиці. І того неба, що в воді, І того - над водою, Аби були ясними дні, А доля - молодою!

***

З святом вашим, рідна свекрухо Я від душі вітаю! Радість і щастя, здоров'я, кохання У житті нехай не згасають. Також бажаю вам, щоб завжди Ви молодою залишалися, Щоб ні горе, ні біль, ні біда Вам ніколи не зустрічалися.

***

Привітання з днем народження для свекрухи

З Днем Народження, дорога! Ви, як мама мені друга. Я люблю Вас, поважаю, Світлих днів, удач бажаю! Мені ваш син став добрим чоловіком. За нього спасибі вам. Обіцяю бути слухняною І не засмучувати Вас, мамо!

***

Всіх благ земних Вам бажаєм, Всі квіти світу Вам даруєм За добре серце і тепло. Хай Мати Божа Вас охороняє, А Господь Бог з неба щастя посилає На многії і благії літа!

***

Привітання з днем народження свекрусі в прозі

Дорога мамо (свекрухо)!

Бажаємо мудрості, доброти, щедрості. Щоб здоров’я не давало збоїв. Щоб настрій завжди було на висоті. У сім’ї нехай будуть тепло і затишок. Успіхів, удачі, везіння.

***

Мамо, вітаємо вас з днем народження! Нехай ваша життєва чаша буде переповнена щастям, здоров’ям і любов’ю! Нехай всі ваші бажання збудуться! І хай у вас все буде так, як ви того бажаєте!