другу в прозі на день народження

Привітання з днем народження похресника

Як мама хрещена синочка вітаю! Вже (ім'я) рік - і йому я бажаю: Щоб був наш синок молодчина в усьому, Щоб він мав здоров'я зігнути підкову. Щоб ріс, як годиться, найкращому вчився, Щоб стати багатим синок не лінився. Хай радість приносив і мамі і тату, І справу продовжив батьками почату. Хай нашому сину чудово живеться, Фортунить в усьому, і все удається! Нехай завжди щастя хрещеник наш знає, Господь його завжди нехай оберігає! А щоб веселіше хрещенику жити, Прошу ще й сестричку йому подарити!

***

Привітання з днем народження хрещенику

Хрещенику Тебе із днем народження Я вітаю щиро. І бажаю, щоб в житті Ти був завжди щасливим. А ще тобі я побажаю Здоров’я, радості, добра. Ну і звичайно, щоби поряд Кохана дівчина була. А ще пораду дам тобі, Щоб слухав серця ти свого І вибрав правильну дорогу І завжди по ній ішов.

***

Привітання похресниці з днем народження

Як хочеться подарувати тобі долю і прихилить до тебе білий світ, Щоб в щасті ти жила без болю багато довгих і яскравих літ! Благополуччя тобі зичимо й удачі, здорова будь й красива, мов весна, І щоб в любові не пізнать нестачі, бо Богом раз дарується вона!

***

Привітання з днем народження похресницю

З днем народження, люба хрещениця, Вітаю тебе знову і знову ... На сторінці одній не поміститься Вся моя до тебе любов! Мною ти разом з Богом хрещена, Так здоровою й щасливою рости! Нехай легкою буде твоя доля, Нових успіхів тобі, хрещениця!

***

Привітання з днем народження хрещеній

В хрещениці сьогодні іменини, Неначе вчора святкували ми хрестини. А зараз, як розквітла - подивіться, Її красою насолодіться! Вітаю донечко тебе з прекрасним святом! Нехай в житті тобі, дитиночко, щастить, Нехай здорові  будуть твої мама з татом, Хай задоволення приносить кожна мить, Із днем народження, хрещенице рідненька! Удачі тобі, злетів й перемог, Дивуй собою світ, моє серденько І хай тебе охороняє Бог!

***

Привітання з днем народження хресній

Наше сонечко, світи, Будь здорова і рости Доброю, розумною і щасливою, Щедрою, лагідною, красивою, Славної, радісною і милою І людьми завжди коханої)

***

Привітання хрещениці з днем народження

З Днем Народження вітаю хрещеницю свою! Будь розумна, щаслива і скромна собою. Бажаю, щоб хороші друзі завжди були поруч з тобою. А у Бога прошу для тебе благословенья, щоб життя ти змогла прожити світло і гідно.