5 років хлопчику привітання

Привітання з днем народження онука

День народження у тебе! Милий наш, рідний онук. Все ми зробимо для тебе Не поклада своїх рук. Ми бажаємо, щоб було Світле щастя, як в кіно. Щастя, радості, добра, Сміху тобі і тепла.

*** Привітання внуку з днем народження

Маленький онук, цікавий й веселий, Твій щебіт наповнює щастям оселю. Зростай, маля, здорове і завзяте Від долі діставай скарбів багато !

***

Без сумніву, на тебе успіх і удача Чекають, а ще й дружба, і любов. Нехай всеселою у тебе буде вдача, А в жилах хай біжить козацька кров.

***
Привітання на день народження для внука
Любий онучок, мамина втіхо ! Іскрися здоров’ям, дзвіночками сміху – Щоб радість і щастя тебе обняли, Щоб ангели Божі тебе берегли !
***
Дорогий (ім»я), дорогий онучок! Який ти великий, тобі вже (5,6,7) рочків! Хай завжди збуваються всі твої бажання, А ми всі шлемо тобі вітання. Виростай розумним, добрим і красивим, Будь в житті, рідненький, ти завжди щасливим. Виростай на радість і батькам, і рідним, Будь для мами лагідним, а для друзів — вірним. Хай у тебе під ногами квіти розквітають, А над головою сонце в небі сяє, Щоб в житті не знав ти горя і біди, Щоб тобі щастило всюди і завжди!!! *** Вітаня з днем народження внуку Малятку в день народження, Любові й щастя повний міх, Батьків сердечно теж вітаю, Нехай лунає щирий сміх! *** Поздоровлення з днем народження внуку Нехай міцніють твої крила Та доля хай буде щаслива! Хай негаразди тебе обминають, А друзі і рідні поважають. Будь здоровою, щасливою І до навчання кмітливою.