куму др

Привітання з днем народження мужчині

Вітаючи Тебе сьогодні, Сказати хочу знов і знов, Нехай завжди живуть з Тобою Надія, Віра та Любов. Хай добрий Ангел із небес Боронить і не розчарує, І дивних тисячі чудес В житті твоїм Тобі дарує.

***

Нехай в житті все буде, що потрібно, Без чого не складається життя: Кохання, щастя, вірні друзі І вічно юна, нестаріюча душа.

***

Привітання мужчині на день народження

З днем народження вітаю, Від всього серця я бажаю Щастя, радості, добра, Здоров’я, успіхів, тепла, Благополуччя та достатку, Щоб справи всі були в порядку. Хай посміхається життя, Та буде кращим майбуття.

***

Поздоровлення мужчині на день народження

Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!

***

ВІТАЮ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!! Бажаю в житті радості, в справах - мудрості, в дружбі - вірності, а в серці - кохання!

***

Вітання з днем народження мужчині

Бажаю я миру і світлої долі, запалу, енергії, сили доволі, творчого вогнику, віри й наснаги, щедрості серця, людської поваги. Хай легко працюється, добре живеться, все вміється,множиться і додається. Здоровь"я міцного, щастя без краю, усього найкращого щиро бажаю!

***

Нехай тендітні пахощі троянд Навіють щастя, ніжність і кохання, Хай здійснює бажання зорепад І втілює у дійсність сподівання! Хай Вам вдається все - вдень і вночі, Хай очі посміхаються натхненно, І смак життя, і молодість душі Нехай для Вас тривають нескінченно!

***

Привітання з днем народження мужчині в прозі

Вітаю з Днем Народження!!!

Бажаю Тобі, щоб життя було схожим на казку, розфарбовану всіма кольорами веселки: червоний – це вічне взаємне кохання, оранжевий – теплота дружніх стосунків, жовтий – яскраве сонечко, зелений – спокій і мир в душі, блакитний – чисте безхмарне небо, синій – вірність і чесність, і нехай час від часу для Тебе все буде фіолетовo.

Нехай у Твоєму житті буде побільше того,за що варто випити, і поменше того, від чого можна тільки напитися!

***

Привітання з днем народження мужчині своїми словами

Щиро вітаю Вас з Днем народження! Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.