куму др

Привітання з днем народження кумові

Кум - це друг, неначе брат! Кум - це ще й в усьому блат! Кум - мужчина! Кум - святе! Рідний кум не підведе! Слава! Слава кум Тобі! Якби вміли й на трубі На весь світ заграли марш: Ви - найкращий, куме наш!

З Днем Народження!

***

Якби кожний українець був, як кум, То забули б всі на світі страх і сум, І дружили б з усіма, і все б о'кей, І красивих наробили б всі дітей! Куме наш, зі святом, дорогий! Будь завжди такий же заводний, Компанійський, гарний, молодий! Кум у нас - мужчина золотий! Хай здійсняться мрії всі твої, Хай порядок буде у сім'ї! І здоров'ячка і втілі, і в душі! П'єм за кума всі, товариші!

***

Вітання куму з днем народження Від хрещеників, кумів Кілька привітальних слів. Щоб ти, куме, не хворів, Щоб збувалось що хотів! Щоб постійно молодів, Щоб завжди життю радів, Щоб заходив до кумів, Щоб щоденно багатів! Щоб на день по п'ять разів Міг і ще тоді хотів!!!

***

Куме, хай кожен день дарує радість Хай сонце світить Вам завжди, Роки ніколи Вас не старять, І не приносять в дім біди.

***

Як вода джерельна будь завжди здоровий, Хай сміються очі, не хмуряться брови, Зігрівають серце почуття високі, А Господь дарує 100 щасливих років.

***

Привітання для кума на день народження

Кум, дозволь тебе привітати З Днем Народження зараз. Щастя, радості доставити І посмішок цілий чан. Щоб біди і негаразди Сторонами обходили, Щоб друзі в будь-якої погоди Допомагали й любили.

***

З Днем народження вітаю, Миру і добра бажаю, Щоб щастя поруч було, Щоб серце не охололо!

Щоб сім'я в любові жила, Чи не боліла щоб душа, Щоб робота була про запас, Ось від кума поздравок!

***

Прикольне привітання куму на день народження

Привітати супер кума Всі ми прибули. В день народження таланту Не буть - не могли! З святом красеню мужчино! З святом, куме наш! Будь здоровим і щасливим Ще сто років аж! Хай задумане здійсниться, Радості й добра! Всі за кума з нами вип'ють, Й закричать: УРА!

***

Кумові сьогодні цілих тридцять (сорок) літ! Тож приймай від нас швиденько Наш палкий привіт! Ми подумали тут, куме, Трішки напряглись... А, якби ти випадково Дівкою родивсь?!! Не було б тих вус прекрасних, Чорних, як смола! "Української із перцем" Пити б не змогла!.. А, якби й пила, то дози Маленькі б були!.. На гурток тебе з більярду, Хто зна чи б взяли... Був би асом не в рибалці, А десь "У Сестер" Куховарив би на трасі І морквину б тер!.. Про ремонти нема й мови, Про гайки - нема! Хто зна, чи ти вийшла б заміж, Чи жила б сама... Як же добре, що ти, куме, Мужиком родивсь! Що в твоїх ручищах сильних Наш синок хрестивсь! Дай же бог тобі здоров'я І сім'ї твоїй! Будь щасливим та багатим, І життю радій! Так не хочеться рубати Твою "булаву", Та пробачить хай дружина - Причепим нову! Друге дихання відкриєм, Провівши обряд, Щоб служила тобі НОВА Сорок ще підряд! Слава справжньому мужчині З вусом на губі! Слава! Слава! Слава! Слава! Рідний кум, ТОБІ!!!

***

Дорогий мій куме, З днем ​​народження тебе вітаю. І нехай вогник щастя, любові, удачі сяє на твоєму шляху.