кумі др

Привітання з днем народження кумі

Кума, хай кожен день дарує радість Хай сонце світить Вам завжди, Роки ніколи Вас не старять, І не приносять в дім біди.

***

Кума! Ви дуже незвичайна жінка! Кума! Ви друга мати для дітей! Кума! Ви найяскравіша сторінка! Кума  для нас в житті, як Прометей! Кума, пробачте нас за порівняння, Але ж, кума – Ви краща, вищий клас! Дай бог усім такого кумування, Яке, спасибі, склалося у нас! Ми любимо, кума, Вас до безтями! Бажаємо Вам радості й добра! Як круто, що ми стали всі кумами! Із днем народження! Зі святом Вас! Ура!

***

Вітання з днем народження кумі

Роки пливуть і ось прийшла та дата, Яку називають екватором життя! Дорога кумо, дозволь Тебе привітати З 50-річним ювілеєм - це прекрасні літа! Щиро Тобі бажаємо молодості весняної, А від літа, щоб завжди сонячна усмішка була. Від осені багатства у домі й коморі, А від зими, щоб у злагоді і спокої жила! Дай Боже Тобі у міцному здоров'ї прожити, Рідних діток й онуків своїм теплом зігріти. Хай береже Твою родину Господня рука На многі і благі, щасливі літа!

***

Твій день народження, кума, прийшов, А це в житті важливе свято! Нехай несе він радість і любов, І щирих привітань багато! Найкраща подруга, сусідка і кума, Щасти,щасти, щасти тобі рідненька! Таких єдиних. неповторних більш нема, Любима наша, славна, дорогенька! Бажаємо тобі щасливих днів Як можна більше, і добра багато! Коханий щоб від ласк твоїх тремтів! А від синівневісток гарних в хату! Та не лякайся - тільки вже тоді, Як будуть міцно на ногах стояти! Завждибудь молодою, як весна! Нехай Господь Тебе оберігає! І посмішка, кума, твоя ясна Хай мінімум ще сотню років сяє!

***

Привітання для куми на день народження

***

Серед важливих дат, Що поважаєм ми, Є дуже славний день - Народження куми! Цей день святий такий Для нас, рідненька, всіх, Що шити чи в'язати, Робити - просто гріх! Прекрасний день сьогодні, Радісний, тому У нас одна робота - Пити за куму! За Ваш талант, кума, І за красу п'ємо! Вас любимо, кума, І поважаємо! Хай збудеться усе, Що мріялося в снах, Прибуток хай росте, Неначе на дріжджах! Хай буде все гаразд, Кумасенько у Вас! От ми за це і вип'ємо Сьогодні і не раз! Здоров'ячка, добра, Удачі Вам стократ! Закоханих очей І купу онучат!