привітання чоловіку на 23 лютого

Привітання з днем народження кохану

Бажаю сонця, весняного цвіту Хай ранки твої будуть сонцем зігріті Нехай тобі рідна, у будні і свята Лиш радісна вістка приходить до хати, Хай збудуться легко всі добрі надії А серце від щастя завжди молодіє!

***

Привітання з днем народження кохану дружину

Щоб завжди тобі в житті Посміхались люди, Щоб тебе любили всі і подруги й друзі.

Добра ненька для дітей, Господиня в хаті, Нашим щастям ми з тобою Будемо багаті!

***

Привітання з днем народження кохану людину

Вітаю з Днем Народження! Бажаю снів міцних, Днів і ночей насичених, Бажаю я тобі! Тримати форму, буди на висоті П'яніти тільки від кохання. Світить як зірочка, в житті Задовольняти всі свої бажання!

***

Привітання з днем народження коханій дівчині

Будь завжди весела й добра, При потребі будь хоробра Працьовита, неледаща, Серед всіх жінок - найкраща. З дітьми строга і ласкава, Гарна будь, як тая пава, Hе однакова, а різна, А для мене - тільки ніжна :)

***

Привітання коханій на день народження

Тобі, наша люба, найкраща у світі, Бажаємо щастя, даруємо квіти. Щоб сонце і зорі плекали тепло, Щоб завжди здоров’я у тебе було. Щоб смутку не знала, ми просимо долі, Добра тобі й радості, рідна, доволі. Бо людям для щастя багато не треба – Сімейного затишку й мирного неба.

***

Привітання з днем народження кохану прозою

Бажаємо щоб життя було схоже на сьогоднішній сонячний теплий день і лиш зрідка на очах з'являлись сльози щастя, як маленький теплий дощик. Кохання, друзів, здоров'я, грошей і досягнення усіх поставлених цілей!

***

Привітання з днем народження кохану своїми словами

В цей прекрасний день хочу побажати тобі кохана, щоб ти назавжди залишалася такою ж найпрекраснішою, найдобрішою, наймилішою, найрозумнішою, веселою, романтичною, товаристською, модною, цікавою, сміливою, роботящою, прекрасною куховарочкою (справжня Шеф-Повар), спортивною, іноді впертою, найкращою, і моєю коханою всім серцем дівчиною!

Ще хочу побажати щоб у твоєму житті ніколи не було ні сліз ні розчаруваннь, щоб ти ніколи не впадала у відчай, ніколи не сумувала, і завжди зігрівала цей світ своєю прекрасною усмішкою і робила його кращим, а мене щасливим!

Бажаю тобі щастя, здоров'я, багатства, злагоди, процвітання, любові і багато багато радості в житті!