45 років

Привітання з днем народження хлопця

Тебе із днем народження Я вітаю щиро. І бажаю, щоб в житті Ти був завжди щасливим. А ще тобі я побажаю Здоров'я, радості, добра. Ну і звичайно, щоби поряд Кохана дівчина була.

***

Вітання хлопцю на день народження

Якби змогла я зняти з неба дві зорі, Чи радугу скрутити в перевесло, Тоді б напевно дари ці Я в подарунок би принесла. Але по немочі людській Я не здійсню цього бажання, Тому бажаю від душі Здоров'я, щастя і кохання!

*** Від усієї душі бажаю я тобі Великого щастя і добра. Бажаю те, про що мрієш, Про що ти думаєш завжди,

Щоб біль і горе не зустрічалися, А усі плани збувалися, Бажаю я тобі здоров'я, Усмішок, сонця і тепла.

***

Привітання з днем народження хлопця прикольні

ext-align: center;">Сьогодні тебе вітаємо, Від усієї душі бажаємо тобі: Щасливих днів і ніжної ласки, Принцесу милу з казки, Перемогу важку в боротьбі - Нехай все дістанеться тобі!

*** З днем народження вiтаю, Щастя, радостi бажаю, Не напитись, погуляти, Щирих друзiв купу мати. І звичайно я бажаю Ще й коханя та любовi Вiд родини, друзiв, близьких І красивої дiвчини!

***

Привітання з днем народження коханому хлопцю

Серед хлопців ти один Лиш для мене є, Що коханням запалив Серденько моє. Щоб щастило у житті Я тобі бажаю, Море друзів, гараздів, Радості без краю.

***

Привітання з днем народження хлопця смс

У серці любові, І світлих надій, Казкової долі, Та здійснення мрій! Вітаю!!!

*** Хай розум твій буде тонким, Хай голос твій буде дзвінким, Нехай же друг твій буде вірним! А ти завжди будеш першими!

*** Нехай в житті все буде, що потрібно, Без чого не складається життя: Кохання, щастя, вірні друзі І вічно юна, нестаріюча душа.

***

Привітання з днем народження хлопця прозою

Бажаю тобі океан любові! Міцного здоров’я! Вірних друзів! Удачі у всіх починаннях! Ясного, веселкового неба над головою! Хай шлях, яким ти йдеш, буде встелена квітами! І на цьому шляху очікують тебе тільки принадності та радості твого довгого життя!

*** ВІТАЮ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!! Бажаю в житті радості, в справах - мудрості, в дружбі - вірності, а в серці - кохання!

*** Бажаю кохання казкового, взаємного, Яке б заставило тебе робити божевільні вчинки, Бажаю радіти кожній хвилині, Бажаю ще багато років насолоджуватись життям!!!