45 років

Підбірка привітань та побажань ювіляру на 55 років.

***

Ще небо хмарами не вкрите, Ще так прозоро сяють роси, А вже по ліву руку - літо, А вже по праву руку - осінь. Ще очі блиску не позбулись, Ще серце жити не стомилось, А вже по ліву руку - юність, А вже по праву руку - зрілість. А час летить нестримно далі Й душа немовби молодіє, По ліву руку - всі печалі, По праву руку - всі надії. Життя не зміряти літами, А щастя - то важка наука, Хай буде щастя завжди з вами, По ліву й праву руку.

***

З днем народження вітаю, Від всього серця я бажаю Щастя, радості, добра, Здоров’я, успіхів, тепла, Благополуччя та достатку, Щоб справи всі були в порядку. Хай посміхається життя, Та буде кращим майбуття.

***

Закувала зозуля в саду- Сповістила про радісну дату, Хай дарує мерцю весну Ювілею урочисте свято. Усміхається щастя життя У безмежжі краси і любові, І хай довгі, прекрасні літа Квітнуть, наче троянди чудові!

 ***

Хай квітує доля у роках прекрасних, А життя приносить радість і любов. Миру і здоров’я, злагоди і щастя, Многая літа Тобі знов і знов.

 ***

Якби зійшлися дві зорі І райдуги сплелися в перевесло, Тобі б, напевно, гори золоті В дарунок ми тобі принесли. Але не немочі людські Не здійснено свого бажання, Отож. Прийми Ти від душі Палке і щире привітання! Хай зло далекими стежками обминає, А успіх супроводжує в усьому і завжди Нехай в душі тільки весна буяє Без клопотів, печалі і журби. В житті нехай все буде добре Без чого не складається життя: Любов, здоров’я, щастя, та Щира, добра й людяна душа!

***

Ми любим вас дуже і щиро вітаємо, Найкращі бажання в цей день посилаємо. Низенько вклоняємось, просимо в долі, Щоб щастя послала й здоров’я доволі. Хай мир і достаток живуть в вашій хаті, Хай люди приходять до вас із добром, А в день ювілею і рідні, й знайомі Вас привітають за щедрим столом.

 ***

В цей дорогий для серця день, Бажаєм квітів і пісень! Від друзів щирих привітань, Від зірок здійснення бажань! Від сонця, світла і тепла, Щоб доля щедрою була! І не спинити часу лік, Нехай щастить весь довгий вік!

 ***

Нехай волошками цвітуть літа прекрасні, Нехай здійсняться тисячі бажань, Щоб доля дарувала тільки щастя, Ні грама бід, ні капельки страждань. Життя хай квітне, мов вишневий сад, І кожен день усміхнено радіє, А доля подарує зорепад Здоров'я, миру, успіхів надії Усмішок глибоких, як дно океану, Й міцного кохання - без меж і обману.

 ***

Щастя, радості бажаю, Не старіти і не хворіти, Як вогонь завжди горіти. Життя марно не прожити, Бути коханим та любити, На роботі лише добра, А у домі - радості й тепла, Щоб і молодість сяяла, І щоб старість відступала.

 ***

Просимо залишити власні привітання та поздоровлення на день народження 55 років.