привітання на весілля жартівливе

Привітання на весілля від друзів у прозі

Я рада за вас, дорогі мої друзі! Сьогодні ви стали чоловіком і дружиною! З цього дня для вас почнуться веселі часи, і пережити їх вам доведеться вдвох. Підете ви тепер по життю рука об руку, завжди будете поруч один з одним. Сімейне життя — справа дуже серйозна і важлива. Завжди пам’ятайте цей щасливий день — день вашого весілля!

***

Нехай після весілля вам прийдеться весь час спотикатися, падати і плакати. Але спотикатися через гроші, падати в обійми своєї коханої людини і плакати тільки від радості!

***

Дорогі мої друзі, (імена жениха і нареченої)! Бути свідком на вашому весіллі — дуже відповідально і почесно для мене. З радістю побажаю вам, щоб той спільний шлях, який ви сьогодні обрали для себе, приносив вам тільки щасливі моменти, щирі позитивні емоції, щоб не було на ньому місця розчаруванню і нерозумінню, щоб йшли ви по ньому рука об руку, і ніколи не пошкодували про це! Щоб жили ви довго і щасливо, як у казці!

***

Милі (ім’я) і (ім’я)! Від щирого серця хочеться вам побажати щасливого подружнього життя! Створіть своє сімейне гніздечко затишним і теплим. Нехай це гніздечко частіше відвідують лелеки, нехай ваше сімейство росте не по днях, а по годинах! Живіть — як два лебедя: лебединою любов’ю, лебединою вірності, лебединою піснею.

***

Дорогі наші друзі! В цей прекрасний і радісний день ви залишаєте ряди нез’єднаних священним шлюбним союзом молоді і вступаєте в нову пору вашого життя. Ви зробили цей відповідальний крок, ступивши одночасно на килимок в РАГСі. Вас оточують сьогодні голуби, а завтра кружлятимуть над вами білі лелеки в пошуку місця для посадки …

***