привітання від батьків

Привітання на весілля від батьків в прозі

 Милі діти! Бажаю вам, щоб ваш шлюб був дуже щасливим. Нехай вам приносить радість ваша любов! Завжди живіть у злагоді і поважайте один одного. І нехай буде довгим ваш шлюб, щастя — вічним, любов — міцною, а друзі — вірними! Нехай буде щасливим ваш довгий союз!

***

Дорогі діти, (ім’я) і (ім’я)! Благословляємо вас на міцний шлюб, на дружну родину. Живіть у мирі та дружбі, любові та згоді, собі на щастя, людям на радість! Нехай у вашій родині сміються діти, нехай у вашому будинку будуть спокій і благополуччя!

***

Дорогі діти, настановляємо вас у нове життя, бажаємо вам любові, щастя, сімейного благополуччя. Живіть в розумінні та любові. Благословляємо вас на щасливий шлюб, на міцну родину!

***

Милі (ім’я) і (ім’я), у цей урочистий день, перед Богом і людьми благословляємо вас на щасливий шлюб, на довге сімейне життя. І даємо вам свій батьківський наказ: живіть-поживайте та добра наживайте! Миру вам і радості!

***

Сьогодні для молодят прекрасний і великий день — день присвоєння нових і дорогих титулів: чоловік і дружина. Вони з’єднали свої життя і тому це день великої радості. І йти по життєвому шляху вдвох, рука в руку з коханою людиною — це велике щастя. Нехай це щастя буде назавжди з вами, на все ваше довге життя, і ви знайдете щастя у ваших дітях і онуках. За вас, за ваше процвітання! Гірко!

***

У цей знаменний день ми щасливі бачити тут прекрасну пару, яка відправляється в спільне плавання по життю. Недарма говориться, що з коханим рай і в курені. Це означає, що навіть гірку чашу можна підсолодити любов’ю. Щиро і від усього серця бажаю, щоб союз, укладений між вами, був союзом любові, розуму, радості і взаємною допомогою на нелегкому життєвому шляху, щоб ви бачили своє щастя в щасті іншого і дякували хвилинам, коли життя звело вас разом. За ваше щасливе яскраве та безхмарне майбутнє!

***

У цю щасливу годину і щасливий день дозвольте нам як вашим батькам сказати вам напутні слова. Проживіть таке життя, щоб ваш будинок переповнював щирий дитячий сміх, звучали пісні, а життя було радісним. Створіть власними руками самий чарівний, добрий і кращий світ. Зробіть так, щоб з вашої родини брали приклад справжнього благополуччя і сімейного щастя.

***

Милі молодята, улюблені наші діти! Радості протягом усього життя, посмішок і щастя вам в цей день! Нехай ваш медовий місяць здасться вам вічністю, а все життя ви будете відчувати свято! Нехай ваш будинок ніколи не покидає щасливий дитячий сміх, нехай вас супроводжують сміх, усмішки і радість. Проявляйте дбайливе відношенню один до одного!

***

Улюблені наші (вимовляються два імені)! У цей хвилюючий і значимий для вас день хочеться побажати вам широкі річки добра, багато щастя і океан нев’янучої любові! У тому випадку, якщо в житті ви зіткнетеся з тим, що добра річка стане маленьким струмочком, море щастя стане висихати, океан любові випаруватися, бажаємо вам глибокого і чистого озера надії. Нехай ваше життя будуть супроводжувати мудрість, любов, віра і надія. Тільки вони стануть вам вірними помічниками і розфарбують ваше життя різнокольоровими фарбами. Бажаємо любові, веселощів і радості на протязі кожного дня. Нехай корабель вашого сімейного життя постійно йде в необхідному напрямку!

***

Нехай після весілля вам прийдеться весь час спотикатися, падати і плакати. Але спотикатися через гроші, падати в обійми своєї коханої людини і плакати тільки від радості!

***

Джерело: Всеукраинский свадебный портал: Горько в Украине!