Привітання на Новий Рік коханому (коханій) – прекрасна можливість сказати коханому чи коханій те, що в повсякденному житті ми сказати не наважуємося. В новорічну ніч зізнайтеся своїм коханим в ваших почуттях!

Привітання з Новим роком коханому

Хай буде Новий Рік Схожий на диво, Щоб кожен день жилося радісно й щасливо! Щоб здійснилися задуми і мрії, І щастям повнились надії! І щоб завжди в твоєму крузі, Була любов і вірні друзі! І ти кохав лише мене, Тоді все добре в нас буде!
***

Вітання коханому з новим роком

Коханий мій! Коли ти увійшов в моє життя, в ній стало одним рідним і близьким людиною більше. Твоє поява змусило моє життя заграти яскравими фарбами. Коли ми разом, я щаслива, кожна хвилина поруч з тобою наповнює приносить мені невимовну радість і задоволення. Я вдячна своїй долі за те, що вона допомогла мені зустрітися з справжнім чоловіком – моїм чоловіком. Нехай кожен новий день наступаючого року буде для нас ще краще, ніж попередній. Я дуже тебе люблю! З Новим роком! ***

Поздоровлення чоловікові на Новй рік

Мій милий, мій коханий чоловік! Ти дорогий мені так, як і доріг більше жодна людина на Землі. Я дуже ціную твою ніжність, любов і підтримку. Спасибі тобі за те, що ти завжди поруч і приходиш на допомогу в будь-якій ситуації. Нехай Новий рік принесе нам ще більше любові, щастя і ніжності. Коханий мій, з Новим роком! ***

Привітання на Новий рік коханій людині у прозі

Люба моя, з новим роком тебе, моя радість! Хай кожен момент 20(24-25) року буде наповнений теплом твоєї усмішки, а щастя несе в серце радість і благополуччя. Люблю тебе безмежно.

Солодка моя, нехай новий рік приносить тобі найбільше кохання, найбільше мрій, які втілюються, і найбільше днів, наповнених радістю. Ти для мене весь світ, і я щасливий, що новий рік починається з тобою.

Дорогенька моя, нехай кожен новий день у новому році приносить тобі радість, успіх та велике кохання. Ти – моя найвеличніша радість, і я вірю, що цей рік принесе нам обоєщені найкращі миті щастя.

Привітання на Новий рік коханій людині у віршах

В цю чарівну ніч Я тобі бажаю щастя. Я завжди з тобою поруч — У цьому ти не сумнівайся. Я хочу, щоб ми весь рік В промінцях любові купалися, Були разом кожен день, Ніколи не розлучалися! *** Мій коханий, З Новим роком Вітаю я тебе! І бажаю бути вільним Від проблем, не від мене! Радуйся і будь здоровим, Багатства здобувай шалене, Будь щасливим і веселим, І весь рік люби мене! *** З Новим роком, мій коханий, Біля тебе завжди тану. Хай буде лагідним життя, Міцними наші почуття. Хай мрії збудуться таємні — Щоби кохали ми взаємно, Щоб бились в унісон серця Та мали щастя без кінця.

Прикольне привітання з Новим роком коханому

Якщо старий, товстий дід припреться до тебе пізно вночі і почне запихати тебе в мішок, не переймайся – я написала Діду Морозу, що на Новий Рік хочу тебе. ***

привітання коханому на 23

Привітання з Новим роком коханій

Кохана моя - з Новим Роком, Щоб ти йшла рішучим кроком. Нехай фортуна не минає І в твою хату завітає. Хай сонце дарує усмішку, А небо - вечірню зорю, Кохання тобі подарую, А ти мені - вірність свою.
***

Поздоровлення коханій дівчині на Новй рік 

На вулиці йде сніг. З неба летять пухнасті сніжинки. Вони дуже гарні, але ти в мене ще гарніше! Коли сніжинки лягають на твої губи, кохана, уяви, що це я тебе цілую. Від твого теплого дихання сніжинки тануть; точно так же я таю в твоїх обіймах. Я дуже люблю тебе, моє сонце! З Новим роком!

***

Вітання коханій з новим роком

На вулиці сніг і холодно, але я знаю, що ти завжди зігрієш мене своєю любов'ю і теплом навіть в найсуворіші морози. Ще один Новий рік ми зустрічаємо разом, і я бажаю тобі, щоб наша любов зігрівала тебе не тільки в новорічну ніч, а постійно – ще довгі-довгі роки. Я люблю тебе! Зі святом, кохана!