Привітання на Новий Рік коханому (коханій)

Автор | 1 Березня, 2021

привітання коханому на 23

Привітання на Новий Рік коханому (коханій) – прекрасна можливість сказати коханому чи коханій те, що в повсякденному житті ми сказати не наважуємося. В новорічну ніч зізнайтеся своїм коханим в ваших почуттях!

Привітання з Новим роком коханому

Хай буде Новий Рік
Схожий на диво,
Щоб кожен день жилося радісно й щасливо!
Щоб здійснилися задуми і мрії,
І щастям повнились надії!
І щоб завжди в твоєму крузі,
Була любов і вірні друзі!
І ти кохав лише мене,
Тоді все добре в нас буде!
***

Вітання коханому з новим роком

Коханий мій! Коли ти увійшов в моє життя, в ній стало одним рідним і близьким людиною більше. Твоє поява змусило моє життя заграти яскравими фарбами. Коли ми разом, я щаслива, кожна хвилина поруч з тобою наповнює приносить мені невимовну радість і задоволення. Я вдячна своїй долі за те, що вона допомогла мені зустрітися з справжнім чоловіком – моїм чоловіком. Нехай кожен новий день наступаючого року буде для нас ще краще, ніж попередній. Я дуже тебе люблю! З Новим роком!

***

Поздоровлення чоловікові на Новй рік

Мій милий, мій коханий чоловік! Ти дорогий мені так, як і доріг більше жодна людина на Землі. Я дуже ціную твою ніжність, любов і підтримку. Спасибі тобі за те, що ти завжди поруч і приходиш на допомогу в будь-якій ситуації. Нехай Новий рік принесе нам ще більше любові, щастя і ніжності. Коханий мій, з Новим роком!

***

Прикольне привітання з Новим роком коханому

Якщо старий, товстий дід припреться до тебе пізно вночі і почне запихати тебе в мішок, не переймайся – я написала Діду Морозу, що на Новий Рік хочу тебе.

***

Привітання з Новим роком коханій

Кохана моя – з Новим Роком,
Щоб ти йшла рішучим кроком.
Нехай фортуна не минає
І в твою хату завітає.
Хай сонце дарує усмішку,
А небо – вечірню зорю,
Кохання тобі подарую,
А ти мені – вірність свою.
***

Поздоровлення коханій дівчині на Новй рік 

На вулиці йде сніг. З неба летять пухнасті сніжинки. Вони дуже гарні, але ти в мене ще гарніше! Коли сніжинки лягають на твої губи, кохана, уяви, що це я тебе цілую. Від твого теплого дихання сніжинки тануть; точно так же я таю в твоїх обіймах. Я дуже люблю тебе, моє сонце! З Новим роком!

***

Вітання коханій з новим роком

На вулиці сніг і холодно, але я знаю, що ти завжди зігрієш мене своєю любов’ю і теплом навіть в найсуворіші морози. Ще один Новий рік ми зустрічаємо разом, і я бажаю тобі, щоб наша любов зігрівала тебе не тільки в новорічну ніч, а постійно – ще довгі-довгі роки. Я люблю тебе! Зі святом, кохана!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *