тости

Прикольні тости для жінок невідємна частина кожного застілля. Тости за жінок, як і за чоловіків заслуговують особливої уваги.

Прикольні тости для жінок

Так вип’ємо за нас, жінок, Що як троянди розквітають вранці, Щоб нас любили МУЖИКИ, А не якісь заср.......ці!

***

Тости українською для жінок

Дівчата-медики п'ють до втрати пульсу. Дівчата-хіміки до втрати реакції. Дівчата-математики - до нескінченності. Так вип'ємо за дівчат-фізиків, які п'ють до втрати опору.

***

Чому за жінок п'ють стоячи?

Чому чоловіки за жінок п'ють стоячи? По-перше, лежачи пити незручно. По-друге, щоб тимчасово бути вище за жінку. По-третє, стоячи більше поміщається. По-четверте, встаючи чоловіки розминають ноги. По-п'яте, встаючи чоловіки зтрушують з штанів залишки салатів. По-шосте, стоячи легше розглянути інших жінок. По-сьоме, якщо щось сказати не те, стоячи легше почати втікати. По-восьме, це своєрідна перекличка, хто ще може стояти на ногах. По-дев'яте, щоб не чути на вухо голос жінки "досить пити". По-десяте, достатньо попередніх 9 причин.

Вип'ємо ж за жінок! Стоячи!

***

Веселі тости для жінок

Сьогодні день рибака. Витягнув дід золоту рибку, а та його питає: - Бабка жива? - Так. - Ну то ліпше мене засмаж...

Вип'ємо ж за жінок, бажання яких реально виконати!

***

Прикольні тости для жінок

Посперечались якось Сонце і Вітер, хто швидше роздягне жінку. Вітер дув-дув, але жінка лише щільніше загорнулася в одяг. А Сонце пригріло, жінка відразу і роздягнулася.

Вип'ємо ж за тепле відношення до жінок!

***

Тости за жінок прикольні

Жінки діляться на три категорії - на "дам", на "не дам", і "дам, але не вам". Так вип'ємо ж за дам!

***

Смішні тости для жінок

Дорогі жінки! Бажаю вам завжди мати чотирьох звірів: норку на плечах, "ягуара" в гаражі, лева в ліжку і осла, який би за все це платив!