75 років

Підбірка привітань та побажань ювіляру на 75 років.

***

Прийміть в цей день вітання наші щирі. Ми дякуєм Богу, що ви у нас є, Хай силу й здоров’я Господь вам дає. Хай квітнуть дні яскравим цвітом І будуть в них сердечність і тепло, Щоб у житті було чому радіти, А смутку в душі ніколи не було.

 ***

У праці роки пролетіли, Неначе ластівки в блакить, Хай серце твоє молодіє, Душа хай піснею бринить. Бажаєм жити довгі роки, Не знати горя й біди, Бажаєм щастя і здоров’я Сьогодні, завтра і завжди.

 ***

Хай Вас обминають невдачі і грози, Хай тільки від радості з’являються сльози, Ми Вам посилаєм ці вдячні слова, А Бог хай дарує многії літа!

 ***

Нехай для тебе не згасає сонце, Нехай не віють в душу холоди. Хай жито на столі і Бог на небі, Тебе завжди рятують від біди.

 ***

Закувала зозуля в саду- Сповістила про радісну дату, Хай дарує мерцю весну Ювілею урочисте свято. Усміхається щастя життя У безмежжі краси і любові, І хай довгі, прекрасні літа Квітнуть, наче троянди чудові!

 ***

Хай квітує доля у роках прекрасних, А життя приносить радість і любов. Миру і здоров’я, злагоди і щастя, Многая літа Тобі знов і знов.

 ***

Ми любим вас дуже і щиро вітаємо, Найкращі бажання в цей день посилаємо. Низенько вклоняємось, просимо в долі, Щоб щастя послала й здоров’я доволі. Хай мир і достаток живуть в вашій хаті, Хай люди приходять до вас із добром, А в день ювілею і рідні, й знайомі Вас привітають за щедрим столом.

 ***

В цей дорогий для серця день, Бажаєм квітів і пісень! Від друзів щирих привітань, Від зірок здійснення бажань! Від сонця, світла і тепла, Щоб доля щедрою була! І не спинити часу лік, Нехай щастить весь довгий вік!

 ***

Скільки прожито років? Я не буду називати. Дуже хочеться мені В цей день тобі щось побажати Не старіти, не хворіти і не горювати І ще багато років дні народження зустрічати!

***

Просимо залишити власні поздоровлення та побажання на день народження 75 років.