Як святкують Новий Рік

нов рик

Як святкують Новий Рік більшість людей мабуть цікаво знати кожному. Звісно Новий Рік можна зустріти вдома, в колі близьких друзів – це найпоширеніші варіанти, а де і з ким ще святкують та зустрічають Новий Рік.

Як святкують Новий Рік

1. У сімейному колі.

Варіант досить популярний, адже сім’я – це найрідніші люди, які у вас є. Переважно так святкують одружені люди, люди, які вже мають дітей. Звісно це не найвеселіший варіант святкування, але його можна зробити цікавим для всієї родини з веселими новорічними іграми.

2. З друзями на хаті.

Це варіант суперовий, особливо для молоді. Тільки треба мати ще хату. Багато батьків відмовляються приймати у своєму будинку наприклад друзів сина, щоб часом де її не спалили чи все не розбомбили по п’яні. Така зустріч буде веселою та шумною, але заздалегідь потрібно потурбуватися про підкотовку конкурсів на Новий Рік

3. З коханою людиною.

Якщо у вас шалене кохання чи ви тільки закохалися, чому б не відсвяткувати Новий рік наодинці. Посидіти романтично повечеряти, зайнятися коханням. Що ще потрібно для повного щастя? Звісно у вас буде і романтична вечеря, і спільний перегляд фільмів про Новий рік, і романтичне продовження.

4. Новий рік у Карпатах.

Подібний варіант святкування також досить популярний. Інколи хочеться подихати свіжим повітрям, покинути місто, де так багато людей. Варіант не з дешевих, але воно того варте. Ви отримаєте не лише масу позитивних емоцій та згадок, а ще й красиві фото на згадку

5. Біля ялинки.

А навіщо витрачатися на різні поїздки, посиденьки. Чому не взяти шампанське, друзів і піти у центр міста до ялинки? Там багато людей, відчуєте атмосферу приходу Нового року. :)

6. У ресторані, барі.

Цей варіант вибирають переважно люди, які не мають можливості святкувати Новий рік спільно вдома. Тоді краще вже замовити кафе, зібрати друзів і там святкувати.

7. Новий рік за кордоном.

Є також певна кількість людей, яким набридає сніг, морози і вони на Новий рік їдуть на заморські курорти. Там і тепло, дівчата, масажі, море, випивка. Чому б собі такого не дозволити, звісно якщо фінансово це не буде занадто)

8. У поїзді.

Нещодавно розмовляв із знайомим, то він сказав, що їде з колегами у Крим на екскурсію, а Новий рік спеціально будуть святкувати саме у транспорті. Там за його словами своя атмосфера свята.

9. Вдома на дивані.

Вдома краще. Увімкнути телебачення, послухати привітання президента, дивитися концерти.

10. Взагалі не святкувати.

Прийти додому, повечеряти і лягти спати. Нащо мені ці крики і галаси. І гроші зекономите.

Де святкувати Новий рік – вибір за вами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *