Тости за наречену

привітання на весілля від брата, сестри

Наречений та наречена найважливіші особи на весіллі, тому в їх адресу лунають тости та привітання. Тости за наречену підійдуть для всіх гостей, адже вони гарні, щирі, їх можна сказати своїми словами.

Тост нареченій на весіллі

Палацом стане кожна хата
Де жінка добра царюва
Дорожча всіх скарбів вона,
Дорожчая і срібла, й злата
Я п’ю. Ні, келихом я голосую
За вибір жениха за молодую.

***

 Весільні тости за наречену 

У народі кажуть, що перше багатство чоловіка – це його здоров’я, ну а друге – це його дружина. Саме від хорошої дружини залежить добра половина життєвого щастя. Немає більш вірного друга, ніж вона. З хорошою дружиною і горе – вже полгоря, і радість – подвійна радість. Дійсно хорошою дружині немає ціни, бо вона безцінна. Давайте побажаємо нашій нареченій, щоб вона виправдовувала цю народну мудрість і була хорошою дружиною, люблячою матір’ю, доброю донькою і вірною подругою.
***

Тост за наречену

 В Стародавній Греції була богиня Ніка, богиня перемоги в битвах і змаганнях. Вона зображалася у вигляді жінки з крилами, у вінку і з пальмовою гілкою в руках – символом першості.
Життя – боротьба, битва. Побажаємо, щоб наречена, як богиня Ніка, приносила чоловіку успіх, перемогу і першість!
***

Тост для нареченої

Одного разу в будинок, де святкувалися весілля двох сестер, з’явилася стародавня старенька з костуром і попросила її нагодувати. Старша з сестер розсердилася і хотіла виштовхати її за двері, а молодша усадила за стіл і нагодувала.
Старенька виявилася чарівницею, і вона наділа на очі старшої сестри невидимі сірі окуляри, а на очі молодшої – рожеві окуляри.
І старшій весь світ почав здаватися похмурим, її все дратувало, і через кожні дрібні гроші вона скандалила. Вона подарувала чоловіку темне, безрадісне і убоге життя.
Молодша ж бачила все в рожевому світлі – добрим, прекрасним, гідним любові. Вона була терпима, не помічала дрібної і неминучої провини чоловіка і подарувала йому світле життя в атмосфері любові і радості.
Царство сім’ї – це царство жінки, і у владі дружини зробити з подружнього життя світле і довге свято.
Побажаємо ж нареченій створити цей рай щасливого сімейного життя. За щастя молодят! Гірко!
***

Тости для нареченої мудрі

Царство сім’ї – це царство жінки. Розумна, добра, невздорная дружина може, як добра фея, створити вдома атмосферу любові, радості, жарти, гумору, то є буття, повне радості, щастя і яскравого світла. У владі жінки зробити з подружнього життя тривалий золотий ранок. Побажаємо все це нашим нареченим, побажаємо їм щасливого родинного життя. Гірко!
***

Тости для нареченого та нареченої

Шановні гості! Зверніть увагу на молодого. Хто відповість мені на запитання «Де у (ім’я нареченого) серце?». А от і не вгадали! З сьогоднішнього дня його серце там, де знаходиться наша прекрасна, юна і обворожительная наречена. Я хочу випити за те, щоб ці два палаючих серця завжди тягнулися один до одного, і ніколи не знайшлося сили, яка могла б їх розлучить. Отже, друзі, мій тост – за цей молодий союз полум’яних сердець!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *